Astra'dan sonra Ford Taunus :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel resimlerrrrrrrrrrrr...

<script src='http://img14.imageshack.us/shareable/?i=20112010662.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Makına bomba :D

Ford'çu Berkay :). Hayırlı olsun kardeşim, Allah kaza bela vermesin. Ford'u da o kadar hor görme, zamanın en konforlu araçlarının başında gelirdi, ne yazık ki çabuk gözden düştü, özellikle yerli üretimden sonra. Astra'dan sonra bu aracın yedek parça fiyatlarına uzun bir süre alışamayacaksınız.

hiç binmedim ama bu araç oldukça konforludur diye tahmin ediyorum.. :)

Ford'çu Berkay :). Hayırlı olsun kardeşim, Allah kaza bela vermesin. Ford'u da o kadar hor görme, zamanın en konforlu araçlarının başında gelirdi, ne yazık ki çabuk gözden düştü, özellikle yerli üretimden sonra. Astra'dan sonra bu aracın yedek parça fiyatlarına uzun bir süre alışamayacaksınız.
hehehe abi alemsin :) Valla ben çok övmek istemedim ama içi falan bizim astradan temiz.Koltuklarına hastayım zaten özellıkle arka kol dayama falan gömülüyosun rahat ve geniş :D Bunu satmayı düşünmüyoruz abi :)
verırsın artık bı tur yanlarız :D
Veririm ama dreksiyon çok agır zor yanlarsın :D Lpg ayarını açtırdım bugün her köşede yann :D
hiç binmedim ama bu araç oldukça konforludur diye tahmin ediyorum.. :)
Aynen öyle bide hidrolik dreksiyon olsa tadından yenmezmiş.. :)

Ben neden bu aracın 1963 modelini topladım ki :)? Kullanımı rahat, yolculuğu rahat, yedek parçası ucuz bir araç.

Geri