nasıl olmuş arkadaşlar?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan billo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sizin kendi göz zevkiniz tabiki de biz fikrimizi belirttik :) jantlar güzel ama sanki orjinal jantları biraz daha toplu ve dolu gösteriyor aracı.Bilemiyorum belki kampanalar çok görünüyor ondan dolayı gözümüze öyle gelmiş olabilir.Kampanaları siyaha boyayıp disk kaliperine mavi veya sarı brembo kapak taktırabilirsiniz.O jantlarla güzel uyum sağlar.Aracınız dizel olduğu için kutu içi filtre olması daha sağlıklı olur tabi dizeller çok hassas oluyor.İyi bir firmada yapılan re-map chip tuning ile aracı uçurabilirsiniz.Egzozda az biraz kokoreççi arabası gibi kara duman olur tabi ama o kadar performansa katlanılır :) o kadar performans uygulamasına giriyorsanız intercooler değişimini de öneririrm.Daha büyük ve iyi soğutma yapan bir intercooler kullanmak daha fazla güç artışı sağlar ;)

Ewet kalipere brembo kapak dusunuyorum renk konusunda kararsizim kara dumanda umurumda degil tren gibi gezerim bu arada jantlarada alici cikarsa jantlari guncelleye bilirim

SBW nin çok güzel jantları var eğer yeni jant düşünüyorsanız kataloglarından bakabilirsiniz.Çeşit çok fazla bir de fiyatları çok uygun.Ben kullanıyorum çok memnunum :) 1.senesi doldu daha balans yaptırmadım 160a 180e kadar çıkıyorum halen titreme yok.kaliteli çıktı jantlar :) brembo kaliperler çok yakışıyor.sizin aracınıza sarı veya mavi yakışır bence.Aslında kırmızı da olur ama araç mavi tonunda olduğu için mavi daha tatlı durabilir.kara duman olayı o kadar performansa değer tabi şimdiki aklım olsa ben de 90lık dizel alıp chip yaptırırdım.Bizim benzinlilerde 4 beygir veriyor chip komik bir rakam :) bu arada film çektrmenizi de öneririrm daha toplu gösteriyor aracı ;)

Bence komple body kit yaptirin..dusunmuyosaniz bile en azindan sadece spoiler taktirin..arka taraf kel gibi kalmis .. ayrica 2 cam arasindaki araba rengindeki olan yeri siyaha kaplattirin bence ..cok daha hos duracagini dusunuyorum boylelikle..jantlarin siyah olusunu pek begendigimi soyleyemem..cunku bu renge siyah gitmiyo bence..araba kirmizi olsaydi cok daha guzel dururdu bu renk ;)

kapı direklerini kaplatmayı bende düşünüyorum jantlarıda bi aksilik olmassa degişecek

uzun bi aradan sonra aracıma yeni bir yazılım yapıldı dyno veriside 100.3 çıktı bence gayet iyi
aracın tepkiside iyi oldu kutu içi filtre konusunda yardımcı olursanız sevinirim cam üstü spoylerde takıldı

bu arada orj. jantlara dönüldü (ilk resim)

Kutu içi filtre Simota olarak arıyorsan eğer İstanbulda EcuFast var, ben daha önceden ordan almıştım, uygun fiyatlı hemde.

Kutu içi filtre Simota olarak arıyorsan eğer İstanbulda EcuFast var, ben daha önceden ordan almıştım, uygun fiyatlı hemde.
mahsuru yoksa ne kadara almıştınız?

Geri