Astra'dan sonra Ford Taunus :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen yaa pişik yaptı söktük :kop::kop:

Şaka bi yanada,şu arabada hidrolik dreksiyon ve 5 ileri şanzıman olsaymış çok mükemmel olurmuş :)

Taunus S bakacaksın o zaman :) 5 ileri var en azından ama illede hidrolik direksiyon da olsun diyorsan Taunus GT , birde 2.0 olsun dersen direkt Taunus GTS ye gideceksin :)

Taunus S bakacaksın o zaman :) 5 ileri var en azından ama illede hidrolik direksiyon da olsun diyorsan Taunus GT , birde 2.0 olsun dersen direkt Taunus GTS ye gideceksin :)

Abi valla yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama,bu 2.0 GTS ler çok tipsiz ya,bu biraz daha hoş duruyo sanki,gts lerin ön farları falan çok kaba... :D
Ama bunu satmazsak ve çıkma temiz 5 ileri şanzıman bulursak taktırıcaz.Çünkü lpg de bile 4. vites 5000 devirlerde 150 160 a geliyor,demekki 5 olsa dahada gidicek araba :D

Haklısın Berkay, Sahihinden Taunus 1.6 S leri listelemiştim, yapıştırırken link bozulmuş.
Sen ssahşbşnden den araştır bence, güzel Taunus S ler denk gelir :)

Abi değiştirsekte bunun kadar temizini bulmamız imkansız :)

Haftasonu inşallah 17 jantlar geliyorrrrrrr :)

Nasıl Kacıyo YA :)a

Fena sayılmaz ama sonuçta 23 yaşında 85 hp lik 1.6 ve tüplü bir araba :) Gidişi seri olmasada abartmıyorum çok ama çok iyi yanlıyor.Uzun yoldada 4 vites olduğu halde lpg de 5000 küsür devirde 150 160 arası oluyo daha fazla basmadık.Benzinde zorlasak heralde 180 de kesilir :D

Geri