Astra'dan sonra Ford Taunus :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kanat sevmiyorum abi aslında güzelde duruyor :D 3 güne kadar sağlam bi egzos taktırıyorum inşallah.Onun dışanda belki app plaka bastırırım.Gerisi yazın süprizzz :D

İyi diyelim, iyi olsun. Teşekkür ederim Berkay, fordu görünce daha bir keyiflendim. ;)
Allah iyilik versin abi.Sağolasın.. : )))

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Berkay hayırlı olsun çoçukluğum bu arabada geçti benim için yeri ayrıdır... cok konforlu bi araçtır... tesisatı bağlaman güzel olmuş ama şu akünün ordaki elektrik kablolarını siyah gırtlak hortumla kapat ta motorun genel görünümünü bozmasın.... iyi günlerde 1000....

Berkay hayırlı olsun çoçukluğum bu arabada geçti benim için yeri ayrıdır... cok konforlu bi araçtır... tesisatı bağlaman güzel olmuş ama şu akünün ordaki elektrik kablolarını siyah gırtlak hortumla kapat ta motorun genel görünümünü bozmasın.... iyi günlerde 1000....
Eyvallah abi sağolasın :) Kablo dursun ya uraşılmazkı onla :D
Az sonra egzoslanıyoruzZzZzZ :D

hayırlı olsun berkay kazasız belasız kullan german style olur bundan cok dırı maşallah:D

kazasız belasız berkay :) bunların frenlerı bıtırıo benı kafa sallaıo ya bomba ya :))

Berkay kazasız belasız kullan inşallah :good: güzel araba

Herhalde park ve kısaları ,direksiyondaki kolu yukarı çekilerek yanan tek arabadır :)

Son düzenleme:
Geri