Astra'dan sonra Ford Taunus :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tekrar hayırlı olsun berkay. Aracın cizgileri resimlerde çok düzgün, eminimki gerçektede öledir. Çok kurcalamadan ufak tefek bişeler yap öle bin :) abartmadan kardeşim :D
Eyvallah abi çok sağol. :D Valla çok ellemıcem işte,Çarşamba veya perşembe egzos gelıyor verdım sipariş.Onun dışında gereksiz şeylere para harcamam araba orjınallıgınden dikkat çekiyor zaten.Parayı bırıktırırım yazın german staylaaa yaparım :D:D

okuduğuma göre çok yanlıyomuşsun Berkay görmiyim yanlarken alırım aklını :P

okuduğuma göre çok yanlıyomuşsun Berkay görmiyim yanlarken alırım aklını :P
yok abi yaa ne yanlaması :P Bugün denemek için yanladım duvara duvara :D:D

Eyvallah abi çok sağol. :D Valla çok ellemıcem işte,Çarşamba veya perşembe egzos gelıyor verdım sipariş.Onun dışında gereksiz şeylere para harcamam araba orjınallıgınden dikkat çekiyor zaten.Parayı bırıktırırım yazın german staylaaa yaparım :D:D

En güzel araba sade ve orjinal olan arabadır, hem ikinci eli de çok iyidir, en önemli özelliği satınca bir daha asla geri gelmez :D.

bu resıme bıttım berkay boyle bırse yap derım berat işi bılıyı :D
fkimgp9004bw34.jpg

Berkaaayyy...Hayırlı olsun kardeş.Yeni farkettim.Arabanın babasını almışsın haaa...ALLAH kaza bela vermesin.

En güzel araba sade ve orjinal olan arabadır, hem ikinci eli de çok iyidir, en önemli özelliği satınca bir daha asla geri gelmez :D.
Kesinlikle savaş abicim.Kimse inanmaz belki ama özellikle 40 yaş üstü adamlar bizim dükkanın önünde önüne geçiyo bakıyo arkasına bakıyo satılık yazsam mutlaka soran çok olur :D
bu resıme bıttım berkay boyle bırse yap derım berat işi bılıyı :D
fkimgp9004bw34.jpg
İnşallah abi egzos dışında hiçbişey yapmıcam.Yaza kadar para biriktirip koyucam ofsetli bi jant süper olur :D
Berkaaayyy...Hayırlı olsun kardeş.Yeni farkettim.Arabanın babasını almışsın haaa...ALLAH kaza bela vermesin.
Abiiiiiiiii Allah razı olsun sağolasın.. :)
Maşallah Berkay çok temizmiş ;) Allah ağız tadıyla bindirmek nasip etsin

Çok sağol abi sağolasın :)

hadı hayırlısı olsun berkay kazasız belasız ıyı gunlerde bın

Geri