astramı satıp civic almayı dusunuorum???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1,6lt civic yerine 1,8lt civic düşün derim.

zaten honda'nın 1,8lt sloganı şöyleydi: 1,6lt kadar yakar.

yeni kasa hantal duruyor. 1,6lt bana göre yetersiz ve fazla yakıyor bu yüzden ;)

Honda Türkiye yakında fabrikasyon LPG li araba çıkaracakmış. Firmanın basında beyanatı vardı.
hatta 1.6 dizel araba da getireceklermiş.

1.6 dizelleri yolda geliyor.. hyundai elantra 1.6 dizelle sanırım aynı zamanlar sokucaklar piyasaya.

aynen yapar çok uzun zamandır honda fun ları dizel bekliyordu bilhassa civic ciler.. kesin yapar ama yapsında hak ediyor civic.. alırmıyım listemde son sıralarda olan bir marka belki accordu oda dizeli onunda dizeli 2.2 motordan almam üstüne bir sene ithal edildi onunda temizini bulmak var çok zor.. ama civic alınıcak iş görücek güzel bir araç dizelide gelirse c segmenti şenlenir..

aynen yapar çok uzun zamandır honda fun ları dizel bekliyordu bilhassa civic ciler.. kesin yapar ama yapsında hak ediyor civic.. alırmıyım listemde son sıralarda olan bir marka belki accordu oda dizeli onunda dizeli 2.2 motordan almam üstüne bir sene ithal edildi onunda temizini bulmak var çok zor.. ama civic alınıcak iş görücek güzel bir araç dizelide gelirse c segmenti şenlenir..
Kesinlikle dizel civic çok iş yapar.Corrolla gibi zamanımıza göre boş denebilecek arabaları 60 bin liraya satan Toyotaya da dişli bir rakip olur pazarda.opel de 1.6 motor dizel getirirse bak sen şenliğe :D

dostum civic seçimini destekliyorum. bidiğiniz gibi opellere tüp takıldığı zaman malesef subaplar yüzünden bujiler 3 tırnaklı iken teke düşüyor. pek hissedilmesede motorda çekiş kaybı ve vibrasyona yol açıyor. honda subapları değil sadece iyi olan. motoru muhteşem bir araçtır. performansı minumum yakıtla en iyi performansı alabileceğin bir araç. kabortasına gelince opeli tercih ederim. almanlar mekaniki olarak bazı şeyleri aşmış durumda. opel kaborta birleşimlerinde kaynak kullanılması gereken yerlerde bolca kaynak kullanılmıyacak yerlerde sadece vidalama yaparak üstün bir sağlamlık sağlamıştır. ama honda zaviyeti çoktur bu konuda. tercih senin. hayırlısı olsun....

bu arada kullanmasını bilirsen A/T şanzımanı M/T daha az yakar emin ol...

bu aralar forumda corolla civic alsammı muhabbeti çoğaldı neler oluyor opelciler japona doğru yönelme var :) :)

ben olsam polo alırdım annen için kolaylıkta olablir üstelik dizel ve otomatik hiç tüpe felan girmezdim

Geri