Astramla Kaza Yaptim :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan egoastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
saolun arkadaslar.. kandil gecesi dileğim; allah hiçbirimizin başına vermesin, beterinden saklaın

Olur böyle şeyler boşver takma büyük sayılabilecek birşey yok araçlarda. Geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın zaten büyük bi hasar yok hatta hasar yok gibi dert etmeyin kendinize

abi çok geçmiş olsun allah bbeterinden saklasın..
bu arada vectrayı iyi benzetmişsin bundan sonra arkayı iyi kolamak lazım benimkide öle bi hal alırsa harikiri yaparım şerefsizim...:D

GEçmiş olsun.Allah daha kötülerinden korusun.Astra sağlamlığını göstermiş.Vectra da güzel bir araca benziyor.Sağlık olsun birader.İlk kazan demek bu.Tecrübe kazandıkça kaza yapma olasılığın azalır.Ama trafiğin yoğun olduğu yerlerde bazı şeyler elinde değildir.Biranda olur.Allah sağlık sıhhat versin.Gerisi gelir geçer.

Beşbinevler önü abi işte nolacak heryer mıcır dolu...
Çok geçmişler olsun bende Karabüklüyüm yardım edebileceğim bişey olursa ulaş ustam...

abi vallaha ben senın yerinde olsam polisi alır götürürdüm safranbolu termnalıne safran truzimin söförünü gösterirdim vurdugun aracın sahibide sahitlik ederse polis icabına bakardı.bir kerede ben safranbolu termınalının oraya yukarı çıkarken adama selektor yapmama rağmen yola fırladı metronun arabasıdı allahtan abs varda kurtardık vursak ehlıyette yok butun hasar oldugu gıbı bıze.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri