Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=malibu62 link=topic=927.msg37084#msg37084 date=1308397744]
ewt arkadaslar gün itibariyle astramı bugün görmüş bulunmaktayım (1.3 cdti sport+stil paketi teknik gri)
teslimat 1 temmuz da olacak
bugün daha bi başka aşık oldum çok güzel ama yaaa..askk
-şafak 13...offf geçer mi?
- geçer beeeee :)
[/quote]
atarsa 12  :)
askerdeyken 12 gün geçmişti rahat rahat
bu da geçer
12 gün resimlerine bakıcam artık ;)
buraya da atacaktım ama alan dolu uyarısı aldım atamadım

Arkadaşlar Merhaba
Cumartesi günü 1.3 ecoflex sport + stil paket beyaz astrama kavuşmuş bulunmaktayım. İşlerim nedeni ile sadece 100 km kullanabildim. Ancak çok güzel bir araba. İlk izlenimlerin çok olumlu. Darısı bekleyen arkadaşlara...

Merhaba Herkese..

Bana bu pazartesi günü deselerdi ki, cumartesi günü Astra j alacaksın, inanmazdım.. Dün akşam itibariyle Siyah 1.4 Turbo 140 HP Cosmo Astra J siparişimi vermiş bulunuyorum.. Forumda bu cümleyi yazanlara hep gıptayla bakardım, şimdi suratımda pis bi sırıtma var..  ;D

Aslında aklımda sport modeli almak vardı ancak istediğim renk kalmadığı için ve bayinin de elinde siyah bir cosmo olduğu için, biraz da bayinin de gazıyla ve o kadar parayı veren 3-4 bin daha verir mantığıyla (ki başıma ne geldiyse bu mantıktan geldi =) ) sınırlarıımı çok zorlamasına rağmen cosmoyu tercih ettim, Allah utandırmasın.. şimdi AFL'yi düşündükçe kalbimin çok hızlı attığını hissedebiliyorum..  8)

֖zellikle Golf ve A3'le çok fazla kıyasladım arabamı.. Bu paraya BMW 1 serisi alırım diye çok sorguladım kendimi.. Tıpkı Alman otomobil dergilerinin kıyaslamalarda sürekli olarak ve sebepsiz yere Golf'ü birinci çıkarmaları gibi, ben de Astra'mı birinci çıkarıyordum..  011zaa  Sonunda kararımı verdim ve trafikte bir Astra j gördüğümde uzun uzun süzdüğümü de göz önünde bulundurursak, pişman olacağımı sanmıyorum.. Bir de Astra almayı planladığımı duyan arkadaşların "vuuvv, Ohaaa" gibi tepkileri de gazlayıcı olmadı değil.. =)

Bugün işlemleri yaptık, kredidir vekalettir.. Koca gün resmen hoşaf gibi oldum, ama pişman değilim, yine olsa yine yaparım..  tongue

Askerdeyken her çarşı günü, sabahtan akşama kadar internet kafelerde gözlerim akarcasına araştırdığım, diğer araçlarla kıyasladığım, forumlarını okuyup takip ettiğim Astra'ma kavuşmayı dört gözle bekliyorum.. İnanın, bu forum benim hayatımın en kritik kararlarından birini vermemde en büyük yardımcı oldu..  thnxx

eRg aracınız hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Astra'ya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü'ne bende üyeyim takip eden arkadaşlar belki bilirler. Nihayet bugün arabamı gördüm inşallah yarın da teslim alacağım. İşte araçtan ilk fotoğraf :) herkese iyi forumlar.

http://twitpic.com/5j5qvk

ikinize de hayırlı olsun arkadaslarımmm

traix23 link' Alıntı:
eRg aracınız hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Astra'ya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü'ne bende üyeyim takip eden arkadaşlar belki bilirler. Nihayet bugün arabamı gördüm inşallah yarın da teslim alacağım. İşte araçtan ilk fotoğraf :) herkese iyi forumlar.

http://twitpic.com/5j5qvk

Çok teşekkür ederim, size de hayırlı olsun.. Allah ağız tadıyla, gönül hoşluğuyla binmeyi nasip etsin herkese..
Ben daha göremedim aracımı, yarın depodan getirecekler.. Sanırım hislerim, avatarını gören Jake'e benzer olacak.. =)
Siyah tercih etmişsiniz? Ne dersiniz bakımında zorlanır mıyız?

myoruk link' Alıntı:

Çok teşekkür ederim.. İmzanızdaki konuyu incelerken Astrayla yapacağım bir uzun yolculuk için ne iç geçirmiştim bir bilseniz.. =))

eRg link' Alıntı:
[quote author=myoruk link=topic=927.msg38608#msg38608 date=1309458008]

Çok teşekkür ederim.. İmzanızdaki konuyu incelerken Astrayla yapacağım bir uzun yolculuk için ne iç geçirmiştim bir bilseniz.. =))
[/quote]
gercekten bu kadar keyifli bi yolculuk yapmamıstım..hem maddi hem manevi manada :D mersine gittim ordan tekrar kayseri konya antalya sonra tekrar kayseriye dondum ama hala bi de izmire mi gitsem diyodum :D :D

myoruk link' Alıntı:
[quote author=eRg link=topic=927.msg38610#msg38610 date=1309459133]
[quote author=myoruk link=topic=927.msg38608#msg38608 date=1309458008]

[/quote]
gercekten bu kadar keyifli bi yolculuk yapmamıstım..hem maddi hem manevi manada :D mersine gittim ordan tekrar kayseri konya antalya sonra tekrar kayseriye dondum ama hala bi de izmire mi gitsem diyodum :D :D
[/quote]

Normaldir.. =)
Komik gelecek belki, yakın zamanda yapacağım 2-3 saatlik şehirlerarası yolculukları iple çekiyorum.. Bir de araç gelse heralde şahan'ın "Jipta yaşayan adam" olayına dönücem.. =)

Geri