Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

UnStabLe link' Alıntı:
Neymiş bizimki banda geç girmiş baba bide flexride var diye geç çıkıyormuş uzuyormuş vs vs.. tmm dedim yine sakin sakin bi şey demedim artık bi ay daha attılar arabayı 15 ocakta teslim alıcam tabi bu yaklaşık bi tarih 2013 te araba alıcam adam 2012 model olacak dio onada tmm dedik bide fiyat değişmedi dio onu bizde biliyoruz heralde alla alla  madd kaporayı verdim öyle kaldı eleman fiyat garantisi veremiyormuş e ocağa arabayı siz sarkıttınız dedim fiyat listesi yükselirse ben mi karşılayacağım dedim çok bekledin yaparız bi şeyler dio sabır sabır hakikaten sıktı arabanın her şeyini okuduk öğrendik baktık ne süprizi kaldı ne güzelliği...

KARDEşİM ALLAH yardımcın olsun ben odak tan sipariş verdim 4 ay bekledim arac gelmedi ha geldi ha gelecek burdan bi arkadaş başka bayilere bi sor dedi ben de başka bayiden sipariş verdim 1 ay sonra arabama kavuştum...

emree link' Alıntı:
KARDEşİM ALLAH yardımcın olsun ben odak tan sipariş verdim 4 ay bekledim arac gelmedi ha geldi ha gelecek burdan bi arkadaş başka bayilere bi sor dedi ben de başka bayiden sipariş verdim 1 ay sonra arabama kavuştum...
Sağolasın kardeşim bekliyoruz bakalım tek tesellim artık geç olsunda güç olmasın  :(

herkese selam..hemen hemen hergün takip etmeme rağmen uzun zaman oldu yazmayalı. kısmet bugüneymiş. focus, jetta, golf, hyundai vs. vs. hepsine baktım..en son dün hazırda bulunan 1.3 beyaz sport+cyclone için anlaştım..muameleler için 1 haftayı geçer dediler, ocak tescil biraz sıkışık oluyormuş..bekliycez bakalım.. 

ercub link' Alıntı:
herkese selam..hemen hemen hergün takip etmeme rağmen uzun zaman oldu yazmayalı. kısmet bugüneymiş. focus, jetta, golf, hyundai vs. vs. hepsine baktım..en son dün hazırda bulunan 1.3 beyaz sport+cyclone için anlaştım..muameleler için 1 haftayı geçer dediler, ocak tescil biraz sıkışık oluyormuş..bekliycez bakalım.. 

Ercan abi yeni Astran şimdiden hayırlı olsun.  dancee
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah.  general_Pray

amin, çok sağol Mert.... thnxx

Bugün gittim yeter artık diyerek  ;D satış temsilcisine patlıcam dünde işlerim ters gitti sonra orada beyaz bir sport gördüm bütün sinirim gitti yumuşadım birden  005hihih 005hihih
Arabanın motor şase numarası falan belliymiş 3.4 güne izmire iner dedi gemideymiş KO "42" dedi forumda gemiye bindirilmiştir yazıyor gemi takipte az kaldı beklemenin son günleriiiii  :D

Beklemenin son günleri derken haftalar geçti yine aradan bu konudayım  005hihih 005hihih Tam 105 gün sonra araç teslimi  ;) cuma arabamı alıyorum...

UnStabLe link' Alıntı:
Beklemenin son günleri derken haftalar geçti yine aradan bu konudayım  005hihih 005hihih Tam 105 gün sonra araç teslimi  ;) cuma arabamı alıyorum...
inşallah hayırlı ugurlu olsun

UnStabLe link' Alıntı:

şimdiden hayırlı olsun diyelim.  :)
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

UnStabLe link' Alıntı:

Hadi bakalım beklediğine değecek merak etme,,,

Geri