Astraya yapişkanli kapi eşiği

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.denizlide astra f aracıma asta yazılı krom kapı eşiği yapışkanlı nerden alabilirim.sadece ön iki kapıya fiyatı ve satılan yer hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.Teşekkürler HARUN KAŞIKÇI

Bir çok sitede mevcut fakat 2 değil takım halinde 4lü olarak satılıyo. Örnegin sahibinden.com, tuningpiyasa, gittigidiyor (ben burdan almıştım) bu sitelere bakabilirsin.

Servisten almada. Servis fiyatları çok uçuk. Piyasada yazısız olarak fiyatlar 20 YTL ye kadar düşüyor ama kalite de 20 YTL lik oluyor. Orta kalite, yazısız olarak aksesuarcılarda 40 YTL civarında bulabilirsin.

Merhaba.denizlide astra f aracıma asta yazılı krom kapı eşiği yapışkanlı nerden alabilirim.sadece ön iki kapıya fiyatı ve satılan yer hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.Teşekkürler HARUN KAŞIKÇI

İstanbul Arksaray"da en fazla 20-25 liraya alırsın.Tanıdığın varsa alsın kargo ile yollasın sana.

Son düzenleme:
Astra F için uygun olanı yok bildiğim kadarıyla.eğer bulan varsa fotoğrafını koyabilirmi nasıl duruyor merak etim.

eikgr9.jpg

eik2bs4.jpg

Aldığımda F kasaya uymaz falan dediler ama gayet güzel uydu..hemde silikon falan yapmadan,direkt kendi yapışkanıyla tutturdum ve ne ucundan kalkma ne kırılma ne aşınma..hiç bişey yok ilk günkü gibiler..

ya bizim araçlarda o kısımlar bombeli altına destek falanmı yaptınız nası düz durdu o şekilde?birde bunların şeffaf olanı ve ışıklı olanlarını gördüm ben.sormuştum aracın kaportasından nötr falan alıyo dedi birde kablo çekilmiş sanırım.çok hoştu.mavi güzel bir ışıktı ama led şeklinde falan değildi.onla ilgili bilgin varmı?gerçi bizimkilerde kapı eşiği kaporta kısmı çok dar:(bulsakta olmaz bizimkine.ama buda hoş olmuş güle güle kullan.

Geri