Astraya yapişkanli kapi eşiği

yapışkanlı kapı eşiğini astrah için servisten almıştım çifti 50 liraydı biraz pahalı ama orj hepsinden güzel

ya bizim araçlarda o kısımlar bombeli altına destek falanmı yaptınız nası düz durdu o şekilde?birde bunların şeffaf olanı ve ışıklı olanlarını gördüm ben.sormuştum aracın kaportasından nötr falan alıyo dedi birde kablo çekilmiş sanırım.çok hoştu.mavi güzel bir ışıktı ama led şeklinde falan değildi.onla ilgili bilgin varmı?gerçi bizimkilerde kapı eşiği kaporta kısmı çok dar:(bulsakta olmaz bizimkine.ama buda hoş olmuş güle güle kullan.

yok destek falan yapmadım, direk kendi yapışkanı ile arabaya yapıştırdım.bende oturmaz diye bekliyodum ama ne silikon ne bişey ne destek hiç bişey yapmadım.cuk diye oturdu. ama ışıklı olanlarla ilgili bi bilgim yok. ama şöyle bi sıkıntı yaşadım, kız arkadaşım biraz dikkatsizdir sağolsun[aman okumasın kendiside bu siteye üye :) ] arabadan inerken ayağı takıldı, hafif bi ucundan kalktı kapı eşiği ama sonra tekrar bastırdım yerli yerine yapıştı, eskisi gibi sağlam oldu.bi sıkıntı yok direk oturdu yerine.

yapışkanlı kapı eşiğini astrah için servisten almıştım çifti 50 liraydı biraz pahalı ama orj hepsinden güzel
senin aldigin astralarin fabrika cikisinda olanin aynisindan mi? onlar cok guzel oluyor vectra icin aynisindan ariyorum ama oyle kalitelisi yok ya :( piyasa da hep ayni model var...

Son düzenleme:
daha bugün sordum servise teki 60 tl dediler.serviste çalışan eleman bile dedi git dışardan al 20-30 lira istersen adını yazdır üstüne diye:Dservistekiler cidden çok güzel ama 60 lira etmez kesinlikle bende en iyisini arıyorum aksesuarcılarda ama arkadaşın resimdekileri pek beğenmedim açıkçası.

fotoğraflar biraz ışık ters gelmesinden ve eşiklerin kirli olmasından dolayı olumsuzluk yaratmış olabilir.kusura bakmayın

daha bugün sordum servise teki 60 tl dediler.serviste çalışan eleman bile dedi git dışardan al 20-30 lira istersen adını yazdır üstüne diye:Dservistekiler cidden çok güzel ama 60 lira etmez kesinlikle bende en iyisini arıyorum aksesuarcılarda ama arkadaşın resimdekileri pek beğenmedim açıkçası.
tanesine 60 ytl mi diyolar :eek: 4 tane 240 ytl :eek::eek::eek: cok para yaa :(

Geri