ASX - Qashqai

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AksngR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    47
Yorulmak ne demek, Allahtan hatayı erkenden fark ettiniz, yoksa bayram kapağı aynen bendim :). Bu arada konuyu açan arkadaş kusura bakmasın konusunu biraz dağıttık.
önemli değil.insanlık hali tabiki.

Qashqai bindim test surusude yaptim 1.5 dci 64 bin tl fiyati vardi.Inanin kullanilan plastik kalitesi cok kotu dacianin bir jipe benzer bir modeli var onun bile kalitesi daha iyi diyebilirim
Okadar para bunlara verene kadar 2.el Dodge nitro,jeep compass,Captiva vs bu tarz araclar alirim.Bu devirde Suv olup benzinli arac mi kaldi.Mitsubishi sedanini zor satiyor SUVa hic girmesin bence...

Mitsubishi suv a bulaşmasın derken :) şu an reklamı bile yapılmadığı halde test araçları hariç hiç bi bayide asx bulamazsınız :) ön yargılı olmayın satılıyor.2.parti gelmeden tamamı satıldı :)3.parti satışları başladı ne zman geleceği belli olmadığı halde ;)

Mitsubishi suv a bulaşmasın derken :) şu an reklamı bile yapılmadığı halde test araçları hariç hiç bi bayide asx bulamazsınız :) ön yargılı olmayın satılıyor.2.parti gelmeden tamamı satıldı :)3.parti satışları başladı ne zman geleceği belli olmadığı halde ;)
çok önyargılı bakılıyor.qashqaiden kat kat güzel bencede asx

çok önyargılı bakılıyor.qashqaiden kat kat güzel bencede asx

insanlar belkide ön yargılı bakmakta biraz haklı mitsubishi gerçekten binek araçlarda ticariye göre pazar payı dar bir marka.Fakat asx plastik kalitesi,yol tutuşu,baz modeldeki standart özellikleri(ki Türkiyeye tek model geliyor şu an) ,benzinli olmasına rağmen yakıt tüketimi,ve iç mekandaki genişliğiyle rakiplerinden çok daha üstün. dış görünüş ise zevk meselesidir herkese göre değişebilir :) şu anki fiyatı 49.000 tl fiyat+kalite+donanım olarak olarak şu an rakipleriyle kıyaslanacak bir modeli yok diye düşünüyorum :)

mitsubishi güzelde alırsan satmıycan yani çok çok uzun kullanımlık alıcaksın o zaman araba hakkını verir sağlamdırda mirsubishi..

bir hanımefendi biliyorum kocası büyük bir holdingde üst düzey yönetici adamın hususi aracı bmw 7 kasa karısında 91 model lancer vardı 2000 lilere kadar o kullandı sonra kızı ehliyet alınca lancerı ona verdi hanımefendi kendine sıfır jetta aldı ve o lancer hayla o ailede kullanılmakda..

bence alınırsa mitsubishiden ya lancer ,lancer evolution yada pajero alınmalı.. türkiyede bu araçlar biliniyor seviliyor özellikle pajero harbi dağa taşa çıkan ama yalandan değil gerçek offroadcuların gözdesi bir model..

tiguan ı tercih ederdim ankette yok ama
tiguan%20%2819%29.jpg

Qashqaialmanızı tavsiye etmem, binek arabadan farkı yok. Bir Jeep havası kesinlikle yok. Vitesler eski zamandaki araclar gibi ( şahin doğan )
tavak çok alçak,
bagajı küçük
yeterli konfor sağlanmamış.

tercih sizlerin, bindiğim bir araç olduğu için bilgiler asıldır.

mitsubishi güzelde alırsan satmıycan yani çok çok uzun kullanımlık alıcaksın o zaman araba hakkını verir sağlamdırda mirsubishi..

bir hanımefendi biliyorum kocası büyük bir holdingde üst düzey yönetici adamın hususi aracı bmw 7 kasa karısında 91 model lancer vardı 2000 lilere kadar o kullandı sonra kızı ehliyet alınca lancerı ona verdi hanımefendi kendine sıfır jetta aldı ve o lancer hayla o ailede kullanılmakda..

bence alınırsa mitsubishiden ya lancer ,lancer evolution yada pajero alınmalı.. türkiyede bu araçlar biliniyor seviliyor özellikle pajero harbi dağa taşa çıkan ama yalandan değil gerçek offroadcuların gözdesi bir model..
lancer gene harika tasarımlı bana kalırsa :)
evet her sınıf için arabası yok.haklısınız.ama genede seçkin arabalardandır.(evo felan motor konusunda ne kadar iyi olduğunu gösteriyor :) )

Evo iyi tabiki ama bilen alıyor evonunda içi çok çok kötü ben evo mark 4 e bindim 5 e bindim içi çok kötü saf plastik sade koltuklar falan yani o arabaya o motoru o yürüyeni koyupda insan içini biraz lüks yapmazmı biraz tasarım yapmazmı o kadarda para verilip alınıyor insan biraz lüksü konforu hak ediyor..

aslında mitsubishilerin çoğunda bu var iç tasarımları çok çirkin ve sade bolcana plastik bolcana düz hatlar..

mıtsubishı yi yakında görmek de fayda varr

daha önceden dediğim gibi bu kıyaslamada muhakkak kia sportage olmalı

Geri