Ata uçağı ile düğün nişan sünnet törenlerine özel servis yapılır!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Oktay-35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durmak Yok, Yola Devam!

bence iktidarlıkları bittiği zaman divan-ı harp e vermek lazım bunları vatana ihanet suçundan...malum açılım yapıyoz ya

Bir millet neyi hak ediyorsa o şekilde yönetilir. ben şuna inanıyorum biz millet olarak bazı değerlerimizi kaybettik. emin olunki elimizde fırsat olsa milletimizin en az %70 i onlar gibi davranır. hırsızlığın 1 ide bir 1000 ide. malisef herkes imkanları dogrultusunda çalma peşindeler. hep kafamızda parayı kolay yoldan kazanmak var. bir para ne kadar kolay kazanılırsa okadar çabuk kaybedilir.

Çok klasik olacak ama "Hakkımı helal etmiyorum, inşallah en kısa zamanda bir yerlerinden çıkar". Dikkatimi çeken bir şey var son zamanlarda suratlarından düşen bin parça, suratlarında en ufak bir tebessüm yok, yüzlerine bakanın işi rast gitmez duruma geldiler.

abi şu nadolu sigorta reklamı varya onu defalarca izlemeliler ki bu vatan nası kurulmuş o ihtiyaramcadan öğrenmeli .........
kime diyoruzki abi satılmayan yermikaldı yabancılara uçağa binmişler çokmu :)

keşke bir yargılama yada adalet yöntemi olsada 1950'den günümüze yöneticiler iadareciler bu paraları örtülü ödenekleri hortumladıkları bankaları içini soyup sogana cevıırdıklerı iskilerin hesabını verebılse verebılırmı acaba belkı baska bır alemde baska bır boyutta

sadece demokrasiye uyuyorum çoğunluğun kararına
ne yazık ki sadece lafta olan bi demokrasiye uyuyoruz. Türkiye'nin suanda demokrasiyle hiç bir alakası oldugunu düşünüyorum. demokrasiyle yönetenler başkalarının haklarına da sahip cıkar saygı duyarlar. bu iktidar kendi hakkından baska kime sahip cıkmıs....:mad:

Ergün Poyraz okuyun taraflı yada tarafsız olun neyi nasıl düşünürseniz düşünün ama bu adamı okuyun ve her noktadan bakabilmenin hazzını yaşayın.

yeteri kadar satılmış medyanın yandaş yayınlarını dinliyorsunuz bide aksi fikirleri okuyun belki iyi olur herkes için.

Geri