ATA 'yı ziyaret organizasyonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
""Düzeltme sebebimde de olduğu üzere tez yerine getirilmiştir düzeltme Yavuz hojam:)"

ey bana tepki gösteren Ankaralı Opelim.net üyesi arkadaşlar hadi benim yüzümü kara çıkartın bu sefer her yazdıpıma cevap verdiniz ya karşı fikirle şu organizasyonu gerçekleştirin ben de utanayım ayrıca siz bunu yapın bu önemli konu için nasıl vakit ayrılıp günü birlik İzmirden Ankara ya gelineceğini de ben size göstereyim isterseniz şimdi yada yarın yada öbür gün özlemle konuyu takip ediyorum hepinizi seviyorum

bunu üstüne listeden ismini sildirmek olmadı geçerli bi mazeret isterim.:( :confused: :sorry: :eek: ;) :o :rolleyes: :rock :good: :alkis: :kop: :hıh: :cry: :cool: :help: :pon: :D :)

Cengiz abi hallet gözünü seveyim o işi senin calibrayı ankara da merak etmeyen yokk

Son düzenleme:
arkadaşlar ben yeni katıldığım için pek bilgim yok
ne zaman, nerde ve saat kaçta buluşuyoruz
bilgilendirin benide :o

hüseyin abi şaşmaz ın neresin de opis tam cadde sokak no tam bi adres yazarsan abi

opis şaşmaz göbekte arkadaşlar ayakkabı dünyasının yanında hemen hava müzesinin dibi yani ve hatta bellona tabelasının orası daha da aklıma gelmiyor sağında solundaki yerler...

11lv8.png

Pazar günü sabah en geç 11 de Opis Şaşmaz
servisinde buluşacağız, Anıtkabir içinde park alanı sağlandığı için konvoy halinde Anıtkabir'e geçeceğiz.
Ziyaretimizin ardından buluşma noktamızda toplanacağız.Burada sponsorumuz tarafından yemek ve
ardından çerez-yemiş-içecek servisi yapılacaktır.fotoğraf ve kısa videoların çekimi ardından derin sohbetlerin oluşacağından eminiz.Daha sonra proğramımız sona erecektir.
Program sonrası arzu edenler serbest takılacaktır.

ben saat 10.30 orda olacağım arkadaşlar ankara dışından gelecek arkadaşlar veya ulaşım için yardım isteyenler.
0532 4261254 -0541 6484840 nolu telefonlardan bana ulaşabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri