Atiker mi Lovato mu

DOGANAY_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 95 model gls vectra aracıma sıralı sistem lpg taktırmayı planlıyorum üzeeinde normal lpg sistemi var olmuşken sıralı aiatem olsun dedim atiker son sistem sıralıya 1000 lira dedi lovata ise 1400 ikisi araaında kararsız kaldım sizlerin fikrini almak istedim sizce hangisi?

atikerin yedek parça servisi hem ucuz hem her yerde bulunabiliyor bence atiker :)

Regülatör ve filtre Landi, geri kalanı Atiker

1 ay önce atikerin son çıkan sistemini aracıma taktırdım gayet memnunum lovotoya hiç geerek yok bence atikerin parçası ucuz arıza ne olursa olsun bir parça arıza verdiğinde birebir orjinal parça ile değişimi yapılıyor yanlız Bahadır beyin dediği gibi ustası iyi olcak lpgnin :) Ankarada oturuyorsanız iyi bir ustaya yönlendirebilirim

1 ay önce atikerin son çıkan sistemini aracıma taktırdım gayet memnunum lovotoya hiç geerek yok bence atikerin parçası ucuz arıza ne olursa olsun bir parça arıza verdiğinde birebir orjinal parça ile değişimi yapılıyor yanlız Bahadır beyin dediği gibi ustası iyi olcak lpgnin Ankarada oturuyorsanız iyi bir ustaya yönlendirebilirim

Evet ankarada oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadşlar lovata da karar kıldık smart kıt uygulatacagız şu merak ettıgım tek husus acaba aracımda arazı lambasını yakarmı bu kıt

iyi seçim yapmışsın araç kaç beygir.arıza %90 yanıyor.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

iyi seçim yapmışsın araç kaç beygir.arıza %90 yanıyor.
115 hp olması lazım 2.0 i gls

Geri