Atiker mi Lovato mu

3 senedir lovato kullanıyorum çok da memnunum bakımını zamanında ve aksatmadan yaptırırsan sıkıntı yaşamazsın. benzin den lpg ye , lpg den benzine geçişlerinde hiç sarsıntı yapmıyor gayet güzel geçiş yapıyor.

3 senedir lovato kullanıyorum çok da memnunum bakımını zamanında ve aksatmadan yaptırırsan sıkıntı yaşamazsın. benzin den lpg ye , lpg den benzine geçişlerinde hiç sarsıntı yapmıyor gayet güzel geçiş yapıyor.
I

Arıza lambası yanıyor mu peki sizin aracın

daha hiç yakmadı arıza lambasını çok şükür zaten yaksa bile oksijen sensöründen dolayı yakar ama benim daha yakmadı gayet memnunum.

Lovata smart baglattım damla otogaza şu an için bir sıkıntı yok bakalım sonuç ne olur onuda bilemiyorum

Sizin regülatör Atiker SR07 değil mi? Sizin arabaya gidiyorsa, 115hp 2.0 için de yeter diye düşünüyorum.

Landi Renzo, Atikerin kullandığı A.E.B. elektronik beyinleri firmasının sahibi. Ucuz marka olarak Lovator, orta marka Landi ve üst sınıfta Landi Renzo markalarını barındırıyor.

Bu montajlarda benim gördüğüm nozul (meme) çapları ufak seçiliyor. Sizin de tecrübeniz olduğu gibi. Lovato 2 litre motora 2mm nozul tavsiye ediyor. Oysa bence en az 2.4mm olması lazım.

Regülatör ve filtre Landi, geri kalanı Atiker

Bendeki Sr07 1.5bar ve 2.5mm ile ucu ucuna yetiyor.

Regülatörün biraz daha büyük seçilmesi lazım x20xev'lerde.

atiker tavsiye ederim sizi üzmez uzun vadede bakım ıster cok ama randumanlıdır

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. İkisi arasında en iyisini tercih etmişsiniz. Lovato ile 25000 km yol yaptım bakım harici hiçbir masrafı çıkmamıştı..

Geri