ATİKER Sıralı lpg

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan otto
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
akaşama iş çıkışı fiyat alacam
bilgi veririm ama atiker çok cazip geliyo fiyat açısından
şimdi sisteminide yenilemiş önceleri parçaları ytamamen kendi yapıyomuş fakat şimdi ithal getirmeye başlamış sorun olmadığını söylüyolar kardeşimin arabaya taktıracağız garanti veriyolar

Walla arkadaslar bende cok kararsızım

Tartariini = 2.100 YTL
Atiker = 1.600 YTL

ne yapsam acaba ?
sizin arabanız 2.5 v6 motorlu bir omega eğer lpg taktırmayı düşünüyorsanız ya prins marka taktırın fiyatı 2300 civarıydı ama düştü diye bi söylenti duydum;) yada atiker taktırın,

fakat atiker yeni bir firma oldugundan dolayı ve Türkiyede fazla 2.500 cc lik araç bulunmadıgından dolayı bu konuda ne kadar tecrübeliler bilemicem, prins ise hollanda malı dünyanın en iyi lpg sistemi diye lanse edilen bir markadır;)

2.500 cc v6 motorlar için olan lpg sistemi farklıdır o yüzden fiyatıda farklıdır...

sağol LND..bilmiyodum öğrenmiş oldum..zaten bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :)

fabrikanın kampanyası varmış arkadaşlar bonus karta 1200 ytl ye 10 taks,t çek,yolar vade farkı olmadan. tüm türkiyede bu şekildeymiş ama elden peşin verilirse bi indirim mutlaka olur.
10 taksit cazip ama benzine vereceğin farkı bun averirsin (tabiki çok binenler için) paran çıkmış olur taksit bitene kadar.
cumartesi takılacak performansı ve randımanı ile ilgili bilgi veririm

arkadaşlar dün çok güzel bir işçilikle peugeot 206 ya (kardeşimin arabası) atiker sıralı lpg sistemini taktırdık hiç bir sorun yaşamadık montaj bitti program yüklendi hiç uğraşmadık herhangi bir aksilik olmadan tıkır tıkır saat gibi çalıştı. AKSARAY ÇETİN OTOGAZA TİTİZ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

ben şu an Allah'a şükür sorunsuz kullanıyorum yaklaşık 1 aydır...

Geri