Avgo Smart s939 multimedya detaylı inceleme (resimli)

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Avgo Smart s939 multimedya detaylı inceleme (resimli)

accountant link' Alıntı:
arkadaşlar cihazdan bende taktırdım cumartesi günü cihazın en beğendiğim özellikleri gps çok hızlı, hd videoları takılmadan oynatıyor, menü geçişlerinde donma takılma vs kesinlikle yok, manuel kliması olanlar da dijitale dönüyor, ses kalitesi çok iyi ve araç uyarı sesleri araç hoperlörlerinden gelmiyor cihazın montajını yaparken ana ünitenin arkasına küçük bir hoperlör takılıyor ve menüden şiddeti ayarlanabiliyor kısıldığında kemer uyarı sesi neredeyse hiç duyulmuyor  011zaa

hayırlı olsun. sayemde avgocular artacak desenizye :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
hayırlı olsun. sayemde avgocular artacak desenizye :)
ilk başta cihazınız hayırlı uğurlu olsun..

gerekli bilgileri(fiyat ,nerede vs.) pm olarak alabilirmiyim..
size zahmet olmazsa:)

accountant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun ben cihazı uzun zamandır takip ediyordum ama nette cihazla ilgili kullanıcı yorumları fazla yoktu bu incelemeden sonra kesin kararımı verdim. birde ben cihazı ithalatçısından aldım ve aldığım yerde ücretsiz montajını yaptırdım.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir video incelemesi olsaydı ne kadar mutlu olurduk :)

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
bir video incelemesi olsaydı ne kadar mutlu olurduk :)

Bence video ya gerek yok. Çok detaylı bir anlatım yaptığıma inanıyorum.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Avgo Smart s939 multimedya detaylı inceleme (resimli)

Bu ürünü yarın taktırabilirim, burada bayisini buldum kapsamlı bir yer. Android düşünüyordum ama taksitle 1600 TL deyince vazgeçtim.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce bu ürünü taktırdım ve eve geldim. Avgo bölge baş bayisine 1400 TL'ye taktırdım karta 8'e böldüler. Öncelikle konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim böyle bir konu olmasaydı emin olup alamazdım.

Şunu açıklayayım Android mi Windows cihaz mı diye çok düşündüm ve bunda karar kıldım. Android taktırsam bana sağlayacağı bir artı yoktu ama tercih meselesi tabi. Sürekli internete bağlanıp facebook youtube'da dolaşmak ta ayrı bir zevktir birşey diyemem.

Cihazın gözüme çarpan ilk ve en önemli artısı ses sistemi. Aracım Sport orjinal ses sistemini beğenmiyordum ve değişiklik yapmayı düşünüyordum artık gerek kalmadı. Aracın orjinal ses çıkışı 22w bunun ki 45 yada 50w olması lazım. Ses güceü ve kalitesi psikolojik falan değil net oalrak söylüyorum iki katı arttı. Baslar tizler acayip güçlendi.

Cihaz hızlı ekran hassasiyeti ve parlaklığı güzel. Full HD videoları sorunsuzca oynatıyor. Aracın orjinal usb'si kullanılabiliyor.

Navigasyonu hızlı ve pratik. İki yıl ücretsiz harita güncellemesi var.

Bluetooth ses gayet net ve kuvvetli.

Geri görüş kamerasını orjinal taktırdım delme biçme olmadı, plaka aydınlatma ışığının olduğu yere takılıyor. Görüntü gayet net, gece denemedim.

Açılış logosu, arka plan ve tema değişebiliyor.

Tv anteni ön camın sağ üst köşesine takıldı göze batmıyor ama nasıl gösteriyor denemedim.

Klima görselleri, kapı açık görselleri gayet şık.

Dilller ayarlar dahil tamamen Türkçe.

Cihazın gördüğüm tek eksisi ekranın açısı. Biraz içerde kalıyor gibi ve alt kenarına bakmak için kafanızı uzatmanız gerekebiliyor, benim gibi koltuğu en alçak konumda kullanıyorsanız.

Aklıma ilk gelenler bunlar sorularınız varsa inceleyip yanıtlarım. Android cihaz düşünmeyenlere şiddetle tavsiye ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun guzel cihaz android ve windows bence farketmez islemci ve ram birbirine yakinsA