ayna altına led,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, astra g arabamın iç dikiz aynası biraz deforme olmuştu,kenarlardan içerdeki parlak yüzey kabarmış, burada sanayide oto cam işi yapan bi arkadaştan çıkma buldum bi tane, üstü kırıktı zaten banada sadece aynası lazım, aynayı çıkarıp eve aldım, bu arada bazı araçlarda gördüğüm kararan aynanın altındaki led e benzer bişeyler yaptım, tam ortasına içerden mavi bi nikro led taktım, gözü rahatsız etmemesi için biraz içeri aldım ve sonuç beklediğimden iyi oldu, sitede geçenlerde gördüğüm '''vites topuzu aydınlatması'' diye bi çalışma vardı, hatırlarsınız, focus2a yapmıştı vatandaş , bende astraya yaptım,,

attachment.php

Ekli dosyalar

• 1qvn8.webp
    1qvn8.webp
    13.3 KB · Görüntüleme: 274
  • 1qvqu.webp
    1qvqu.webp
    13.3 KB · Görüntüleme: 287
  • 1qvrv.webp
    1qvrv.webp
    15.1 KB · Görüntüleme: 569
resim cok karanlık pek anlaşılmıyor. gündüz resim paylaşımlarınızı bekliyorum

Güzel olmuş ama bence mavi hoş durmaz orda.
Kırmızı olsa daha daha şık olur bence.

konfor lambası olmuş :) kırmızı olsa daha hoş olur...

katılıyorum arkadaslara kırmızı olsa daha guzel olurdu bencede

bencede kırmızı veya sarı daha güzel olur. bu arada ledi değilde aydınlattığı yeri çekmek lazım:D

Işık Paketli Astra G. :)

bencede kırmızı veya sarı daha güzel olur. bu arada ledi değilde aydınlattığı yeri çekmek lazım:D

kesinlikle doğru,,, zaten normalde ışık hissedilir derecede değil, önüne bir nesne geldiği zaman farkediliyor, yada elinizi uzattığınızda farkediliyo, aydınlattığı alan klima kadranı ve vites kolu civarı, malum ayna ilerde olduğu için, arkadaşımda 2009 civic var, onun led tavan aydınlatmanın kenarında, çok daha geniş bi alanı aydınlatıyo,,,

Güzel olmuş ama bence mavi hoş durmaz orda.
Kırmızı olsa daha daha şık olur bence.

aydınlattığı alanı genişletmek için biraz daha içe doğru eğeceğim lambayı, zaten dışardan görünmüyo, fazlalığı zımparaladım, sökünce bide kırmızı led ile deneyeceğim,,, zaten km göstergesi kırmızı,ibreler mavi, pıoneerin ekranınıda tekrar kırmızı yaptım, ayna ledinide kırmızı hoş olursa öyle bırakabilirim,,,

Geri