ayna altına led,

kesinlikle doğru,,, zaten normalde ışık hissedilir derecede değil, önüne bir nesne geldiği zaman farkediliyor, yada elinizi uzattığınızda farkediliyo, aydınlattığı alan klima kadranı ve vites kolu civarı, malum ayna ilerde olduğu için, arkadaşımda 2009 civic var, onun led tavan aydınlatmanın kenarında, çok daha geniş bi alanı aydınlatıyo,,,

sizin tavan aydınlatmasının orada uygun yer yokmu? bende Avensis'de görmüştüm, ufak bir delik açıp ledi delikten daha derine sabitlemişler, bu sayede içeridekileri rahatsız etmiyor ama konsolda radyo, klima, vites üzerine kırmızı ışık veriyordu. led sadece tam altından bakınca gözüküyor.

bizim astra h'larda sarı var hatta turuncu gibi.Bayağıda aydınlatıyor.Sarı yapın derim.

benım de sarı yarıyor turuncuya kacıyor rengı cok tatlı duruyor tavsıye ederım

sizin tavan aydınlatmasının orada uygun yer yokmu? bende Avensis'de görmüştüm, ufak bir delik açıp ledi delikten daha derine sabitlemişler, bu sayede içeridekileri rahatsız etmiyor ama konsolda radyo, klima, vites üzerine kırmızı ışık veriyordu. led sadece tam altından bakınca gözüküyor.

aslında astra g tavan lambasını bilirsiniz, üzerinde led için yeterli alan yok, zaten ledi direk takamıyosunuz, önce siyah bi kılıf içine koymanız gerekli, ve biraz uzun olması gerekiyoki led yandan bakınca yada arka koltuklardan görünmesin, ama vectra b tavan lambası bulabilirsem ona yapabilirim, renk konusu ise arabamdaki bütün ışıklar mavi led zaten, mavi yi onlara uyması için yaptım zaten,

Ekli dosyalar

• 006.webp
    006.webp
    41.4 KB · Görüntüleme: 124
çıkma bir astra h elegans dikiz aynası bulacaksın hem karartmalı hemde ışıklı aynan olacak artık montajı nasıl olur bilemiyorum...

çıkma bir astra h elegans dikiz aynası bulacaksın hem karartmalı hemde ışıklı aynan olacak artık montajı nasıl olur bilemiyorum...

uymaz, kendim yapıyor olmak daha hoşuma gidiyor,

Astra h dikiz aynası vectra b c hepsi aynı astra g yede uyar, güzel çalışma ama.yinede astra h aynası ile bir deneyin yine dip not bu ledli sisteme submarine light diyorlar sarı olan çok süper oluyor ama aracinizda kırmızı renk hakimse kırmızı daha iyi olur astra h larda her yer sarı lamba olduundan sarı iyi ama bence kırmızı tacho ile sarı submarine olmaz

Geri