Ayşe özgünün hijyen olmayan daninoları

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onbir aylık biri oğlan biri kız ikizlerimiz var.geçen gün marketten meyveli yoğurt danino aldık dört tanesi 1tl olanlardan.dün çocuklara yidirmek üzere ikisini açtık ve ikisinin içindende kıl çıktı.sonra alınanların hepsi çöpe tabiki.ayşe özgünü reklamlarda oynatıp temizlikten,hijyenden bone takmış çalışanlardan bahsediyorlar.yok bakteri üretmeden paketlemekten.peki bu kılların daninonun içinde ne işi var.her fırsatta herkeze söyleyecem doninolardan kıl çıktığını.öyle reklam olamaz böyle olur

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette sizinki gibi bir sürü şikayet geziyor. bazıları zehirlenmelere kadar gitmiş. kalitede bir sorun olmasa neden ayşe özgünü referans göstererek reklam yapmaya çalışsınlar ki. onlardan başka hiçbir firma biz hijyeniğiz diye bas bas bağırmıyor.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Onbir aylık biri oğlan biri kız ikizlerimiz var.geçen gün marketten meyveli yoğurt danino aldık dört tanesi 1tl olanlardan.dün çocuklara yidirmek üzere ikisini açtık ve ikisinin içindende kıl çıktı.sonra alınanların hepsi çöpe tabiki.ayşe özgünü reklamlarda oynatıp temizlikten,hijyenden bone takmış çalışanlardan bahsediyorlar.yok bakteri üretmeden paketlemekten.peki bu kılların daninonun içinde ne işi var.her fırsatta herkeze söyleyecem doninolardan kıl çıktığını.öyle reklam olamaz böyle olur
Bence firmaya bir şikayet mektubu veya e-maili yazın. Kesinlikle ilgileneceklerdir bu durumla.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette sizinki gibi bir sürü şikayet geziyor. bazıları zehirlenmelere kadar gitmiş. kalitede bir sorun olmasa neden ayşe özgünü referans göstererek reklam yapmaya çalışsınlar ki. onlardan başka hiçbir firma biz hijyeniğiz diye bas bas bağırmıyor.
O reklamın sebebi nette gezen danino katkı maddesi kullanıyor dedikodusu. Onun için o reklam yapıldı...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Firmaya kesinlikle bunu bildirin zaten e-maillerden dolayı kurumsal imajı baya sarsıldı danino'nun bu yüzden bu konularda hassas olacaklarını düsünüyorum.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+10000
tam aynı şeyi düşünüyodum.

chainmaillere inanmam bi dönem gezen maillerden sonra ben o markadan çekindim, çocuğum olsa alıp yedirmem....

SoundCarMan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daninoyu KötüLemek istemiyorum ama Fiyatı Düştü Herkes Satın aLıo Sizce bunun altında bişi Yatmıyormu AmaçLarı TürkLerin NesLi Çürük yetişsin...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta neden atıyorsun kı ya cok buyuk hata etmıssın atmıckatın kılıda ellemıcketın arıckatın danınoyu sızı sıkayet edıyorum ıcerısınden kıl cıktı dıye saklıckatın dıgerlerınıde bak ayagına kadar gelıp ne paralar onerıyorlar... bole bişey oldugunda atmayın dava acın yada tuketıcı haklarına şikayet edın arkadaşlar...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
usta neden atıyorsun kı ya cok buyuk hata etmıssın atmıckatın kılıda ellemıcketın arıckatın danınoyu sızı sıkayet edıyorum ıcerısınden kıl cıktı dıye saklıckatın dıgerlerınıde bak ayagına kadar gelıp ne paralar onerıyorlar... bole bişey oldugunda atmayın dava acın yada tuketıcı haklarına şikayet edın arkadaşlar...

bence dava açsan da bi işe yaramaz. ben davalı olsam ilk önce 'kılı yoğurdun içine senin atmadığını nerden bileyim?' diye sorarım.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"paket açılmış kılı sonradan atmadığınızı nerden bilelim" derlerse ne olacak. bu adamların avukat ordusu vardır o tazminatı kola kolay vermezler. şöyle olsa olurdu : (Allah korusun) yavrumuzun sağlığında olumsuz bir durum oluşsaydı ve doktor raporu ile belgelenseydi hiçbirşey yapamazlardı.