Az önce Yaşadığım ilginç bir olay !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan deluxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence iade edin, kimsenin hakkını üzerinize almayın. Belki birileri de o körüğün parasını ödemiş ve gelsin diye bekliyordur...

Ben göndermiştim, beğenmediysen iade et, adresim ekte :maden: .

savaş abi ekte mail adresin var oraya vites körüğünü nasıl göndersin :rakir:

keşke banada 2012 corsa gelse kargodan ..kargo parasını ben öderim :):):)

abi deme öyle bi bilgisayar kasasını 70liraya götürüyorlar. herhalde corsa da 4-5bini bulur :)

Hocam şöyle söyliyim.Daha önce alış veriş yaptıysan oradan yada birşey sorduysan vs. vs. adresin kaldıysa başkasına göndereceğine adres satırına senin adresi girmişlerdir ve adres ondan tutuyordur. KArışıklık vardır. Fikir vermek gibi olmasın ama en azından körük işine yarıyosa adam o kadar da kargoya vermiş 15 Tl civarı bişiydir :) adama ulaş yap parasını havale kimsenin hakkı kimsede kalmasın

manası derin bişey gibi geldi bana :) şaka bir yana bence de gönderene ulaşmaya çalışın, bir şekilde helalleşin.. yıllar önce hesabıma 70lira gibi bir para geldi hiç beklemediğim tanımadığım bir yerden.. bugünün 100 lirası diyelim, paraya da ihtiyacım vardı kullandım, nasıl olsa bir şekilde bana ulaşırlar geri veririz dedim, bedava kredi gibi :) sonra arayan soran olmadı.. bazen kul hakkı olmuştur diye düşünmüyo değilim, hatta müsait bir ara bankaya gidip yıllar önceki detayı bulmayı falan düşünüyorum olursa

Geri