B1 kasa vectra 1.6 16v almayı düşünüyorum yardım lütfen!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan leon033
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

leon033

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar b1 kasa(96-97-98) 1.6 vectra almayı düşünüyorum 1.6 motorların en dolu serisi hangisi acaba??
bakım masrafları ne kadara çıkıyor??
vectraların masrafı sorunu bitmez diye söyleniyor bunun doğru olup olmadığını en iyi vectra kullanıcıları bilirler yardımlarınızı bekliyorum..

Serviste içine dışına baktırmadan alma. Temiz bir vectra b bulsak alacaktık ama dediğiniz yıllardaki çoğu araç haşat durumda. vectranın en dolu modeli cdx. en çok tutulan modeli gt sanırım. cd de işinizi görür. gls boş bir model oluyor

96-98 vectra 1.6 da sadece GL vardır. ABS ,sürücü hava yastığı,klima , merkezi kilit. ön camlar elektrikli

donanım bu kadar :)

96-98 vectra 1.6 da sadece GL vardır. ABS ,sürücü hava yastığı,klima , merkezi kilit. ön camlar elektrikli

;););) 1,6lt malesef bu kadar...

Ben 1.6 yerine 2.0 Vectra öneririm. Değil Vectra, ucuz, bakımsız, dökük durumda olan dünyanın en iyi, en sağlam aracını bile alsan sanayiden çıkamayacağın kesindir.

Temiz ve düzgün kullanılmışını alırsan hiçbir sorun yaşamazsın. Taş gibi bir arabadır. Çoğu arabanın gidemeyeceği-giremeyeceği yola o girer. Yolda tık ses duymazsın. İnanılmaz güven verir. Yola yapışır. Performansı yeterince iyidir. Yakıtıda fazla üzmez. 1.6 GL'ler biraz donanım olarak biraz boş tabi ama maddi imkan 1.6'ya yetiyorsa yapacak bir şey yok. Gönül tabiki 2.0 CDX der. Ne yaparsan yap temizini, fazla oynanmamış olanını al, gerisinden şüphen olmasın.

Selamlar.

broadwayden sonra bu donanımlar benim için yeterli olur sanırım...:)

Temiz ve düzgün kullanılmışını alırsan hiçbir sorun yaşamazsın. Taş gibi bir arabadır. Çoğu arabanın gidemeyeceği-giremeyeceği yola o girer. Yolda tık ses duymazsın. İnanılmaz güven verir. Yola yapışır. Performansı yeterince iyidir. Yakıtıda fazla üzmez. 1.6 GL'ler biraz donanım olarak biraz boş tabi ama maddi imkan 1.6'ya yetiyorsa yapacak bir şey yok. Gönül tabiki 2.0 CDX der. Ne yaparsan yap temizini, fazla oynanmamış olanını al, gerisinden şüphen olmasın.

Selamlar.
işin aslı 2.0 olmasını bende çok istyorum babamda 2.0 mercedes 190D var ara sıra babamın arabayı kullanıyorum 2.0 motorun farkını o zaman görüyorum ah şu mtv işi olmasa bi dakika durmam 2.0 vectra alırım..1.6 motorların mtv 197tl bildiğim kadarıyla...

Selamlar.
+ :good:
Sağlam araba.

almadan önce iyi biryere mutlaka göster,temizini alırsan pişman olmazsın.

Geri