B1 kasa vectra 1.6 16v almayı düşünüyorum yardım lütfen!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan leon033
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
almadan önce iyi biryere mutlaka göster,temizini alırsan pişman olmazsın.
alırken mutlaka arabaya baktırmak gerekiyor tabikide öncelik yetkili servis mi olmalı araca baktırmak için bazı şehirlerde yetkili servisler bunlunmuyor arac sahipleride yakın bi şehire aracını gönderecegini hiç sanmıyorum bu durumda ne yapmak gerekiyor özel servise mi göstermek lazım..bide kmnin orjinal km oldugunu nasıl anlayacagız vectralarda..

bildiğin güvendiğin ustaya gotur sakına adamın tanıdığı bir yere götürme...zaten senın tanıdığın usta km oynanmıssa motorun yıpranmasndan anlar 200000 arabayla 100000 araba bellı eder kendını...;)

1.6 gl 98 model ini 5 sene kullandım 27000 km de aldık 75000 km de sattık. Beni hiç üzmedi. En kötü yanı direksiyona geçince bu arabada bana birşey olmaz hissi. Yola resmen yapışıyor tank gibi. Karadeniz sahil yolunda bagaj dolu klima full açık 100_110 km hız ortalamasında yaklaşık 600 km civarıydı galiba 6.1 litre yakmıştı. Hele bilecik ten ıgdır a bir gidişim olmuştu stepne çukuruna kuru fasulye koymuştum arka koltukların üzeri 8 kat kumaş vardı eşim ben 1 aylık kızımız ve kayınvalidem arabanın her deliği eşya doluydu bagaja kocaman bavul, puset ve bebek arabası ve bir ton eşya kesin yolda kalacağız demiştim. O kadar yükle bir santim bile çökmedi. 1.6 gitmez diyenler resmen işkembeden sallıyor derim. Her türlü tavsiye ederim mutlaka yetkili servise baktır alınca ilk iş triger setini değiştir kafan rahat olsun. Hele birde cd yada cdx olursa kral sensin...:D

1.6 nın çok yaktığını duymuştum kasa ağır. belkide bu yüzden pek tutulmuyor

şu konulara cevap yazarken konunun açıldığı tarihe bakmak faydalı diye düşünüyorum

Geri