bagajdaki kutu basmı yoksa araç içi wooferr mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hakibo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
onlara bısey demem bende tavanı sokup takamam dıye yapmadımm amaa bıraz elı yatkın olan bu ısı yapar g0kay

İSt olsaydın yardım ederdim :)

Kapı içlerine sanayide satılan keçelerden alıp baliyle yapıştırsak olmazmı?

İzalasyon için sormuştum özel yalıtım malzemeleri pahallı sanki keçe aklıma geldi

Senın bahsettigin olay elini bagaja koydugunda Tarr Tarrr dıe kulagına cins bi ses gelmesi bunu dıyorsunuz sanırım dogrumu ?

doğrudur bagajda tar tar diye ses geliyo,ben bu sesten rahatsızım.amacım bu kutu bası söküp araca mdf den pandizot yaptırıp kutu bastaki wooferı söküp ona takmak sanki o bagajdaki sesi yok eder(sonuçta bagajda bi kutu bas olmicak) kapılara verecek ses rahatsız etmezdiye düşündüm.kısaca derdim sedan araçta bagaj zırıltısı uyuz etti beni.bunu önlemek için wooferı araç içine pandizota takmak diye düşündüm.

doğrudur bagajda tar tar diye ses geliyo,ben bu sesten rahatsızım.amacım bu kutu bası söküp araca mdf den pandizot yaptırıp kutu bastaki wooferı söküp ona takmak sanki o bagajdaki sesi yok eder(sonuçta bagajda bi kutu bas olmicak) kapılara verecek ses rahatsız etmezdiye düşündüm.kısaca derdim sedan araçta bagaj zırıltısı uyuz etti beni.bunu önlemek için wooferı araç içine pandizota takmak diye düşündüm.

Gerek yok sokmenıze yalıtım yaptırmanız yeterlı olacaktır.ıstersenız lınk attım ızleyın yalıtım halı ıle bu sekıl sadece camlar tıtrıyor dıger vıdeolarıma bakarsanız yalıtımsız halını anlıcaksınız ve farkına varcaksınız.Kabin Yada Pandizot olayı degil bu tamamen arabanın Kendi sacından kaynaklanıyor.

Geri