Bahar Motorsport ( BMS )

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
timing icin Bahar Motorsport (BMS) Hakan abiye ugramistim.. kapidan girince WTCC deki BMW araclarini gorunce.. agzim acik kaldi :):) Hakan abinin WTCC deki BMW yaris takimina destek verdigini bilmiyordum.. BMS in Mekanikerleri de WTCC yarislarina gidip destekde veriyorlarmis..

benim rally de nerdeyse sifir alti bilgim :) oldugu icin Hakan abinin astra g 1.6 ile daha 1999 yilinda harikalar yarattigini gidince gazete ve dergilerdeki kupurleri gorunce anladim.. renault turbo ile de sierra cosworth leri geride biraktigi gorunce Hakan abi seni cok gec kesfetmisim dedim :)

yarisa hazirlama ve modifiyede her konuda Hakan abi bizzat detayli olarak yardimci oldugu gibi, normal servis hizmetleri ( kaporta, elektrik, bakim v.s ) konusunda da hizmet veriyorlar.
reklam icin yazmiyorum bunlari !, velasil ben timing yaptirdim, olcup, dikkatli ve her seyi detayli anlatmasindan memnun kaldim.. acikcasi bu kadar profesyonel ve ciddi isler yaptiklarini da bilmiyordum, gidip gorunce baya sasirdim ve bu yuzden paylasiyorum kisaca..

zaten reklama ihtiyaclari var mi :)

simdi bmw 285 PS lik wtccler sahneye :)
Not : Fotograflar icin Hakan abi den izin alinmistir !

Aytac Biter in WTCC deki arabasi :)

20.jpg

carbon emme manifoldu, CAI ve motor kapagi..
komple titanium egzoz ve headers

28.jpg

32.jpg

36.jpg

emin degilim ama 6 pistonlu AP Racing kaliper

40.jpg

43.jpg

bu arada Erkan abide ayna mahruti dislilerinin oranlarini degistirip yaris icin uygun olanlarini yapiyordu..

her gun garaja gidip bir seyler ogrenmek istiyorum ama karsidan gelmek azap oluyor ve en sonunda kovulucam diye de tirsiyorum :D:D

Son düzenleme:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo sen gec bıle kalmısın zamanında astra gsi le yarıslara gırıyorduu :D

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen meli.. :) dedim tuning muning dergilerini takip edicegime prof olarak ne isler yapiliyor diye takip etseydim.. coook sey ogrenmistim :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra dan evveli Kadett Gsi pilotu :) Az koşturmadılar İbrahim Okyay'la parkurlar da Genesis 'in kadett leri ile.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklisin abi..
ciddi yaris deneyimleri varmis.. ( bende jeton gec dustu :D)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon emme manifoldu, titanium headers.. dream car :) ama omru cok kisaymis 1500 km..
zamanin varsa kesin BMS ye Hakan abiye ugrmani tavsiye ederim.. merter de..