BALIKESİRLİ'ler, BAL-KES ler.. Biz de burada buluşalım...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan umiteb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mrb sinan..

balıkesir'den güzel anılarla ayrılmışsın anlaşılan o ki.. limonda bol bol king e okey oynamışsındır.. :D

Valla çok güzel anılarım oldu yaşımız aynı merkezde takıLdıysan illaki görüşmüşüzdür küçük yerdi çünkü.. Hatta orda hala konuştuğum Timur diye arkadaş var Gençnette çalışıyodu şimdi dükkan açıcakmış gerçi kendine...

Valla çok güzel anılarım oldu yaşımız aynı merkezde takıLdıysan illaki görüşmüşüzdür küçük yerdi çünkü.. Hatta orda hala konuştuğum Timur diye arkadaş var Gençnette çalışıyodu şimdi dükkan açıcakmış gerçi kendine...

valla ben de 1999-2005 yılları arasında izmirdeydim üniversitede,sonrasında 1 sene de askerlik dolayısıyla şehir dışındaydım, lise yıllarında ve 2006 sonrası balıkesirdeyim adam akıllı..

gençnet nerde bu arada??

Abim sen de yani Her yerDe geZmişsin :D :D

her zaman bekleriz eren memleketine... ;)

Fırsat Bulduğum zaman geleceğim ...

Abim sen de yani Her yerDe geZmişsin :D :D

Hem gezdim hem okudum eRen....
Valla gençneti tarih ederdim ama sokakların ismini unuttum valla oturduğumuz evin orda meşhur caddenin adı bile gelmiyo aklıma :)

yaşa len milli kuvvetlerdi.. Onun bi arka sokağında oturuyorduk :) valla google earth ten bakacaktım :D

vay, eskişehirli Balıkesirliler de olmasa grupta hareket olmuycak valla yaaa.. :D

sinan zaten 2,5 cadde üzerine kurulmuş bir şehir Balıkesir,
1- milli kuvvetler
2- anafartalar
2,5 - 6 eylül :D

vay, eskişehirli Balıkesirliler de olmasa grupta hareket olmuycak valla yaaa.. :D

sinan zaten 2,5 cadde üzerine kurulmuş bir şehir Balıkesir,
1- milli kuvvetler
2- anafartalar
2,5 - 6 eylül :D

1.Milli Kuvvetler Cad. ---> Orduevlerinin yanından geçip yol ayrımına kadar giden cad. diye biliyorum
2.Anafartalar cad. --- > Unuttum :( Galiba PTT garaj kapısının oradaki yer olması lazım
2.5 :D 3- Saat kulesinden aşağıya doğru giden vilayet binasının oradan aşağıya doğru inen yol hatta yolun sonunda bir pehlivanın heykeli vardı...

Yanlışsam beni düzeltin :rolleyes:

yaşa len milli kuvvetlerdi.. Onun bi arka sokağında oturuyorduk :) valla google earth ten bakacaktım :D
Gerek kalmadı eski bir Balıkesirli olarak zamanında oralarda yaya yaya dolaşıyordum her köşesini karış karış biliyordum. Fakat en son gittiğim zaman şoka uğramış durumdaydımm

1.Milli Kuvvetler Cad. ---> Orduevlerinin yanından geçip yol ayrımına kadar giden cad. diye biliyorum
2.Anafartalar cad. --- > Unuttum :( Galiba PTT garaj kapısının oradaki yer olması lazım
2.5 :D 3- Saat kulesinden aşağıya doğru giden vilayet binasının oradan aşağıya doğru inen yol hatta yolun sonunda bir pehlivanın heykeli vardı...

Yanlışsam beni düzeltin :rolleyes:

Gerek kalmadı eski bir Balıkesirli olarak zamanında oralarda yaya yaya dolaşıyordum her köşesini karış karış biliyordum. Fakat en son gittiğim zaman şoka uğramış durumdaydımm

süper valla hafıza, ptt nin arka garaj kapısına kadar tarif etmişsin, süper, daha ne olsun... :)

Geri