Baskı - Balata - Triger için tavsiye.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan thskt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
internette bulduğun parça fiyatlarını sanayide gir bi opel parçacısına göster kağıdı.bu fiyattan verirsen alırım de.çünkü usta parçalardan birini beğenmedi diyelim mesela ? gider değiştirirsin farkını verip.ama netten yaptığın alışverişte bunu yapamazsın astarı yüzünü geçer.

usta konusunda da tavsiyem opelle ilgilenen ve içeride fazla araba olan bir opel özel servise baştan pazarlığını yapmak koşuluyla yaptır.çok da kırma fiyatı adam gibi yapmaz bu sefer.ve baştan eğer bi sıkıntı olursa gelirim yeniden açarsın ona göre yap de.

başkada birşey yok.

bende vectra c aracım için baskı balata rulman değiştirmeyi ve aynı şekilde opelgm.com dan almayı düşünüyürum sanırım site opelx.com ait ama emin değilim

arkadaşlar ben neredeyse triger için gecen gecen ay butun ist. daki servisleri aradım diyebilrim bana en ucuz fiyatı opser oto verdi nette teli var cok ii fiyat parcalardada hiç bi sorun yasamadım

opel gm den geçen hafta opel oeriyodik bakım seti ve sol ön sinyal siparişi verdim.sağolsun telden de irtibata geçtik aynı gün verdi kargoya.hiçbir sorun yaşamadım.bilginize.

Geri