Bass-Anfi Önerisi Ve UYUM!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 0mercan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
link verirmisin merak ettim

arabana subwofer bağlıyacaksan amfi alman şart.bende pioneer 4 kanal amfi 2 takım oval hopörlör ve 1 tane pioneer sub vardı amfiden istediğim sesi alamadım.subwofere pioneerın 2 kanal bas amfisini bağladım ses acayip değişti.subwofer tek amfiyle beslemeni öneririm

peki siz for-x kare 25 cm bası nasıl bilirsiniz??Jameson 604 veya 505 ile ii bas alabilirmiyim..??

bunların yerine ev sistemi koysan olmazmı. Benim kafamda böyle bir fikir var daha pratiğe geçirmedim. evdeki creative 5.1 sistemi arabadaki 200 w 4x50 çıkışı olan teybe bağlamayı düşünüyorum... ben bunu yeni konu olarak bi sorayım bakayım. ordan takip et sende.:)

bunların yerine ev sistemi koysan olmazmı. Benim kafamda böyle bir fikir var daha pratiğe geçirmedim. evdeki creative 5.1 sistemi arabadaki 200 w 4x50 çıkışı olan teybe bağlamayı düşünüyorum... ben bunu yeni konu olarak bi sorayım bakayım. ordan takip et sende.:)

zafer abi ev sisteminin amfisini 220 wolt ile besliyorsun, arabada 220 wolt a erişmek için ilave eklemeler yapmak gerekiyor... ev sisteminden alacağınız bass ile arabanıza bağlatacağınız sub woofer dan alacagınız bas eşit olmaz... kişilerin kulağından kulağına değişiyor zevkler. Ev sistemi arabada pek doyurucu olmayacaktır...

peki ben bir bass alsam anfisiz çalıştırsam teybin çıkışına bağlasam nasıl olur yada olurmu bass versin yeteri kadar yeter tesisat gibi bas istemiyorum ama yinede olsun düzgün bişiler daha önce den teybimde 2 tane 6955 vardı ve ben bunları iptal edip bir tane bas koyiim diorum sizin bass önerileriniiz varmı acaba??

Omercan bass alıp anfisiz çalştırmayı deneyebilirsin ve çalışacağından emin olabilirsin ama kesinlikle en küçük bir performans bekleme:) bass alınca anfiyi de almak zorundasın...

Geri