Bayanlar arabalarına binerken buna dikkat ettinizmi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan VSS-1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla bizim trabzonda pek böyle şeylere rastlamıyoruz ama bencede kilitlemek lazım tedbiri elden bırakmayalım dimi

kilitlerim walla ozellikle sehir icinde..

ben bile kilitliyorum,birak bayanlari...
genelde laptopla seyehat ediyorum is icabi,
kirmizi isikta dururken bile kapiyi acip ne var ne yok calmaya kalkisanlar hic yok mu saniyosun?hatta kilitli bile olsa isiklarda beklerken cami kiripta birseyler araklamaya calisan...

bizde eskiden kilitlemezdik ama haberleri izledikçe araca biner binmez kilitliyorum. çoğu zaman ışıklarda ise camı bile kapamak ihtiyacı doğuyor.
zaman kötü

kapıları mutlaka kilitlerim,camları da özellikle bir el girmeyecek kadar açmaya çalışıyorum mümkün olduğunca..

kapıları kitlemek bencede bi şekilde önlem almaktır mercedes we bmw.lerin genellikle 2ooo modellerinden sonrakilerinde 3okm.nin üstüne çıktıgınızda kapılarını otomatik kilitlio çok güzel bi özellik bence we eğerki istanbulda yaşıosanız kesinlik kitli gezmek we camları çok açmamak lazım malum ortam git gide kötüye gidio

bende coupe oldugundan kitlemiyorum arkadan bişiy alamaz zaten:D :D :D

ayrıca sallama var napiyim calibra sahibi olmak kolay değil

Emniyet

:mad: Duyguların değilde mantığın kullanıldığı zaman kazanır insan . emniyeti sağlamak güzeldir arkadaşlar.Benim araba çalışınca otomatkman kendisi kapatıyor. (2000 astra hb)selamlar.

Ben biner binmez, daha aracı çalıştırmadan kapıları kilitlerim, sonra çalıştırır giderim.Görünür yerde (koltuk üzeri, cam önleri v.s) degerli birşey koymamaya gayret ederim.Kırmızı ışıkta duran jeep in , ön camını balyozla kırıp ,sürücü kadının çantasını çalan insanlar yaşıyor bu ülkede...

Geri