BEN TAYFUN...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KoNTGeR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: BEN TAYFUN...

İsabetli bir karar vermişsiniz. C sınıfı sedan araçlar arasındaki seçeneklerden en doğru olanı seçmişsiniz. Donanım itibariyle ne beklediğinize bağlı olmakla  birlikte kötü sayılmaz. Bu paraya alınabilecek en iyi araç, daha ne olsun  okkk

welllcommee hayırlı olsun.

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam sizinle aynı düşüncelerle (araç alma fikri yokken) ben de edition donanım araç satın almıştım şubat ayında. Hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür. Diğer donanımlarda olan krom cam çıtası, sis farı, iç kapı kolu LED, gündüz farı LED, beyaz halojen H7 ampüller ve vites altı LED'i kendi imkanlarımızla hallettik çok şükür. Ayrıca; ayna altı LED, multimedya(navigasyon, DVD, bluetooth, renkli ekran müzik oynatıcı, geri vites kamerası) ve LPG taktırdım. Eksikliğini hissettiğim sadece jant oldu. Jant olayını da inşAllah önümüzdeki günlerde halledeceğim.

Eğer araca çok fazla binmiyorsanız yakıt çok farketmeyecek, fakat benim gibi çok KM yapıyorsanız LPG'siz sizi biraz zorlayacaktır. Herhangi bir soru veya sorununuz olursa lütfen çekinmeden ulaşın. Elimizden geleni yaparız Allah'ın izniyle :)

çok teşekkürederim ilginiz için
araç bir gelsin illa deneyimlerinizden faydalanmak isterim.
dediğiniz gibi edition boş donanımlı bir araç gibi ama olmayan donanımlar giderilebilir nitelikte eksiklikler.
sanırım bi sunrof u ekleyemeyiz :)

ttt35 link' Alıntı:
Foruma hoşgeldiniz.Aracınız hayırlısı olsun. 20 gün geçmek bilmez

teşekkürederim
araçla alakalı bir sıkıntı yaşamayım da geçer 20 günde de hatta 14-15 günü geçti bile :)

OGOKTAS link' Alıntı:
welllcommee  Aracınızı güzel günlerde kullanın

teşekkürederim
cümlemiz iyi günlerde kullanalım araçlarımızı

Geri