Beni de Astra'lı Yaparmısınız Demiştim ve Sonunda Oldum :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ozgurder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Beni de Astra'lı Yaparmısınız Demiştim ve Sonunda Oldum :)

ozgurder link' Alıntı:
Herkese tekrar merhaba,

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Sanırım arabayı aldıktan sonra başınızı daha çok ağrıtırım :)

Cam filmi için servisle yeniden konuştum ve 1 numara film için 350 TL fiyat verdiler. Ama ilk önceliğim krom cam çıtaları olacak sanırım. Umarım Pazartesi kavuşurum artık aracıma.
Kasko için nasıl bir meslek indirimi yapılıyor?

Bu başlıktan kasko ile ilgili paylaşımlara ulaşabilirsiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=191.0

hoşgeldiniz aracınızda hayırlı olsun

hoş geldiniz aramıza aracınız hayırlı olsun kazasız belasız ve cezasız sürüşler...:)

hoşgeldiniz.  aracınız hayırlı olsun aldığınız fiyat çok uygun. Kazasız belasız inşallah...

Aracının hayırlı olsun ben tüm clause lar dahil kaskoyu 1100TL yaptırdım. Şayet reklam olmayacaksa da firmayı yazabilirim.

hayırlı olsun aracınız. fiyat cok uygun. sizinle aynı olan aracım(2010 model oldugunu saymazsak tabiii) 41.000 mal olmuştu. 2 yıl sonra aldıgınız fiyat cok uygun. ömer beyin yaptırmış oldugu cam cıtaları da eklettirirseniz harika olacak. ben de yaza  yaptıracagım inşalah

iakgul link' Alıntı:
Aracının hayırlı olsun ben tüm clause lar dahil kaskoyu 1100TL yaptırdım. Şayet reklam olmayacaksa da firmayı yazabilirim.
yazabilirsiniz problem olmaz bu konuda.

aracınız hayırlı olsun.bence ilk önce krom çıtaları yapın.cam filmini daha sonra yaptırısınız.belkide daha ucuzada bulabilirsiniz.

arkadaşlar bu krom çıtaları yaptırırken kelebek camların değişmesine gerek var mı formda bi ara yazılmıştı ama takip edemedim ben ya

gencebay25 link' Alıntı:
arkadaşlar bu krom çıtaları yaptırırken kelebek camların değişmesine gerek var mı formda bi ara yazılmıştı ama takip edemedim ben ya

Orjinal krom çıtaları yaptırırsanız değiştiriyorlar ama dışardan nikelaj kaplama yaptırırsanız o zaman değişmiyor.

Geri