Bertone sunroof Değiştirme

Canberk06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi bayramlar. Astra bertone kullanıcısıyım aracımdaki sunroof hala orijınaldir fakat ben bunu cam sunroof yapmak istıyorum böyle bir şey mümkün müdür ? Mümkün ise tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

cam dedıgın orjınaldan yapılcak ıse o metal dısarı cıkan tavanı kesıp cam yaparlar anca dıger turlu komple sökülür kesilir sakat iş bence hiç elletme derim

Aynen sadece dışarı çıkan Kısım cam olsun diyorum acaba sonra sıkıntı oluşturur mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende orjinal kalsın derim, yine de sormak istersen Şaşmaz da Anka webasto servisi var. Astra H ın sunroof unu orda tamir ettirmiştim, bir arkadaşımda yine orda sunroof taktırmıştı. Biz memnun kaldık :D

Bende orjinal kalsın derim, yine de sormak istersen Şaşmaz da Anka webasto servisi var. Astra H ın sunroof unu orda tamir ettirmiştim, bir arkadaşımda yine orda sunroof taktırmıştı. Biz memnun kaldık :D

Ümit merhaba bu sunroof perdesinin iki ucunda plastik sanırım takoz gibi bir şey var benimkinin biri düşmüş bozuk yolda ses yapıyor aklına bir çözüm geliyor mu?

Cok teşekkür ederim görüşleriniz için orjinaline kalma kararı aldım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

kapama perdesi yırtılmıştı benim 2850 tl istedi servis :D aman dokunma ...

Ümit merhaba bu sunroof perdesinin iki ucunda plastik sanırım takoz gibi bir şey var benimkinin biri düşmüş bozuk yolda ses yapıyor aklına bir çözüm geliyor mu?

Abi oraya uygun parça ayarlanabilir, parçanın orjinali bulunmassa bile keser biçer birşeyler yapmaya çalışılır.

Geri