Beyaz Show mu Disko Kralı mı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ege_kip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Beyaz Show mu Disko Kralı mı ?

• Beyaz Show

Oy: 53 72.6%
  • Disko Kralı

Oy: 20 27.4%

• Kullanılan toplam oy
    73
Okan birde konuklarını ve telefonda katılanları bozmasa daha iyi olur.

Ankette yok ama Medya kıralı diskodan daha iyi.

Beyaz' ın esprileri çok sıradan artık, hatta bazen öyle oluyorki; yaptığı espriye stüdyodan bile karşılık gelmiyor.. Okan' ın beklenmedik davranış ve soruları ile daha doğaçlama bi ortam yaratıyor..

beyaz samimiyeti ile
okan düşündüren konuşmalar yaptığı için ikisinide izliyorum oyum ikisinede.

İki çeşit müdür vardır 1.müdür kişisel kararlarda bir üstüne bağlıdır,iradesini kullanmaktan çekinir,yerim sağlamda hiç etliye sütlüye karışmayayım der.Maaşını alır ses etmez ama titri müdürdür.
2.müdür
yetkilerini sonuna kadar kullanır,cesur kararlar alır,kişisel kararları alırken üstlerine danışmaz gözü karadır,kendi üslubunu hiç bir kurum için değiştirmez.
BEYAZ her zaman 1.müdür olarak kalacaktır.

Ünlüleri yakından tanımak her zaman bilinen kimliğin tersine işlemiştir.İyi bildiğiniz kötü,kötü bildiğinizin iyi çıkma olasılığı fazladır."Ben sizi böyle bilmiyordum aslında ne kadar iyi biriymişsiniz" cümlesi çok kullanılır.

Son düzenleme:
Okan bayulgen kısacası süperego,çok bilmiş,alaycı,insanların kusurlarını kendine malzeme yaparak geçinen,gündem yaratmaya çalışan,kendine göre bir tarz yaratmaya çalışan ama aşırı derecede antipatik olduğunun farkında olmayan bir insan. tabiki biraz daha düşününce liste uzayıp gidiyor

:good::good::good::tomato:

Okan bayulgen kısacası süperego,çok bilmiş,alaycı,insanların kusurlarını kendine malzeme yaparak geçinen,gündem yaratmaya çalışan,kendine göre bir tarz yaratmaya çalışan ama aşırı derecede antipatik olduğunun farkında olmayan bir insan. tabiki biraz daha düşününce liste uzayıp gidiyor

bencede abi, çok iyi özetlemişsin.

tutti frutti diyerek nokta koymak istiyorum ve her ikisindende daha seviyeli ve kaliteli olduğunu belirtmek istiyorum...

okan böle düşünmeni istediği için bunları yapıyor. sen böle düşününce daha çok para kazanıyor çünkü.

Geri