Bi bakarmısınız.....

eger gittigin yerde dandik parlatıcı sürüldüyse ve bu dandik parlatıcıyla güneşe cıktıysa güneşte o citaların beyazlamasına sebeb oluyor bu yüzden dikkat edin

Beyazlamalar son günlerde ortaya çıkmaya başladı..Özellikle cam kenarlarındaki lastikler çok canımı sıkıyor.BEn herhangi bi cila sürmedim ama önceki kullanıcı sürdüyse onu bilemem zaten alalı 2 ay olmadı..Artık bi çözüm bulcaz.Yorumlar fikirler için teşekkür ederim...Bİde sitede merivası olan bi opelci arkadasımız siyah kısımlara bant çektiğini sölemişti..Daha koyu gözüküyor diye..O bant olayını bilen varmı??HAtta aracının tanıtım bölümünde göstermişti...

en güzel ve en ucuz yöntem oto aksesuarcılarda siyah folyo çektirmek süper oluyor dene ve gör birtanesine çektir süper ötesi duruyor boyaymıs degiştirmekmiş ugrasma

O folyo sıcaktan veya yıkamayla yerinden çıkmıyormu??Bildiğimiz cam filminemi bnziyor?...Sitede bi arkadasımızda yaptırmıştı resimlerde güzel duruyordu

arkadaş araba çok hoş faça duruyor bi de camlar flim olsa daha süper bence hayırlı olsun kardeşim ALLAHlastiklerini yere bastırsın

evet folyo en mantıklısı.
boya diycem ama hem daha masraflı hem istediğin sonucu alamayabilirsin...

arkadaş araba çok hoş faça duruyor bi de camlar flim olsa daha süper bence hayırlı olsun kardeşim ALLAHlastiklerini yere bastırsın

Teşekkür ederim Allah hepmiizi kazalardan belalardan uzak tutsun..Cam filmini düşündük fakat önceki aracımızda vardı ve trafikle sorunlar yaşadık baya canımız sıkıldık onun için bu araca uygulamadık.Aslında güzel olur ama malum trafikteki değişmez yasalarımız...:confused:

Folyoyu 4-5 aksesuarcıya sordum adamlar öle bişey bilmediklerini sölediler..Acaba bu parçaları laciverte veya siyah boyatsam olurmu??

Geri