Bi bakın baklım nelere ihtiyacım var ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SNR!!!
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim bi bakın bakalım neler eksık neler eklesem daha guzl daha saglam olurr kafam cokk karısık ya yardımlarınza ıhtıyacım var smdıden teskkeler herkze =)

Ekli dosyalar

• -soner...1280.webp
    -soner...1280.webp
    46.8 KB · Görüntüleme: 183
  • -soner...1281.webp
    -soner...1281.webp
    43 KB · Görüntüleme: 133
  • -soner...1282.webp
    -soner...1282.webp
    45.7 KB · Görüntüleme: 117
  • -soner...1283.webp
    -soner...1283.webp
    39 KB · Görüntüleme: 112
maddi imkanlarına bağlı bence eksiklikler.
yay lazım
jant olabilir
komple body kit düşünülebilir
ön ızgara irmscher uygulanabilir
bu arada far yıkamanın biri eksik :)

pekı bu eksıklerın ortalama fıyatı ne olur uc asagı bes yukarı :D bıde arabının rengı tam grı gbı degıl ya degermı yanı bu renge ıslem yapmaya yoksa bosu bosunamı yaprım bu ıslemlerı renk kotu ne gerek warmı dersn . aynen ya cocgun tekı kale sandı arabyı sut cekerkn kırms nasıl becermısse :D:D

güzel araba,
gayet güzel görünüyor, görüntüye harcamak yerine ekstardan bakım yaptır, carbon clean, vs,

güzel araba,
gayet güzel görünüyor, görüntüye harcamak yerine ekstardan bakım yaptır, carbon clean, vs,

aynen güzel tespit.. şu far yıkama mı artık neyse bizde yok ondan(astra g :D) çok çok çooook acilen bi çıkmacıdan mı alırsın servisten mi kapağını bul en acili bu bence..sonra yay jant tesisat sür gitsin body kite para harcama bence ;) yay+jant+tesisat zaten belimizi büküyor.. maddi durumunuzu bilemiyorum ama şahsen konustum ;) birde güzellik ayrıntılarda gizlidir body kit yapıyım derken bozdurma aracını bence....

aynen ozamn ben oncelık olarkk o far yıkamyı halledım :D sonrda yay jantı halledym tesısat zatn war acaba tamponlara ek yapsam nasıl durur ya one emınım guzel durur ama arkya nasıl durur acaba ?

Çok fazla masraf yapma, basit bir işlemle görselliği 5 katına çıkartabilirsin. Yazdıklarım çok birşey tutmaz.

Ön Logo iptali (ızgara)
Arka Stop karartma
APP Plaka
Yan maşbiyel

Allah kazasız belasiz kullanmayı nasip etsin.

saolun hepnz snnkk guzl soyldın cok masrf yapmadn cok daha dıkkt cekıcı olunalbrms o far karartmyı yaptrmm ben cok tatlı duruoo zatn :D

aracın cafcaflı değilde şık durması gerekiyor bence ;D tampon altı felan bende düşünüyorum.. fiberglasscılar 4 köşe toplam 400 civarı istiyolar ama tam içime sinmiyor modeller biraz arastırma yap diğer model araçlarda gördüğünü senın arabada hayal et photoshop manyağı ol çık sonunda...

sonuç= kafandaki şık araç ;)

logo iptali+app( keçeli kalem ;))+stop karartma

birde astra h ların far tipi pek hosuma gitmiyor..
araç benim olsa sıralamam
1-yay
2-angel (600 liraymıs bı angel hos)
3-jant
tesisat var dedın o en birinci zaten..
sonra ufak ufak irmscher...

oncelikle on tompan destelerinden birinin (en azindan sol taraf) kirilmis tampon dusuk duruyor onu yaptir :D

Geri