Bi sorum var arkadaşlar

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar size bi konuyu danışmak istiyorum bi araç almak istiyoruz fakat 2. el de aradığım 2011 -2012 model C sınıfı araçların istediğim özelliklere sahip kazasız 30-60 bin km aralığında olanların hepsi nerdeyse 45 ile 55 bin lira civarı hal böyle olunca danışmak istedim sizlere şimdi bu araçlardan birini almak mı mantıklı yoksa aralık ocak gibi kampanya zamanını bekleyip 0 Km bi araçmı almalı malum kampanyalarda araçlar 8- 10 bin civarı düşüo örnek 60 binlik araç kampanyada 54 bine inio sizce ne yapmalı ?

çok teşekkürler şimdiden

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ay sonunda biliyorum ki Ford'da zam olacak.
kur yüzünden diğer markalar da fiyat ayarlaması yapacaklardır.
yıl sonunda 54 bin tl ye ancak opel corsa ve benzeri araçları sıfır olarak alabilirsin.
ayrıca 8-10 bin tl indirim büyük rakam ve genelde liste fiyatı üzerinden hesaplandığı için büyük görünüyor.yoksa aynı araç zaten 56-57 bin tl ye yılın her ayı satın alınabiliyor.

c sınıfı diyince alınacak aracın yetkili servisinde detaylı ekspertizi yaptırılır sorun yoksa alınır bence.

yusuf1881

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef ülkemizin durumu ortada, normalde yıl sonunda satış hedeflerine ulaşmak için araç firmaları dediğiniz gibi indirim ve kampanyalar yapıyordu ama bu sene ne olur bilinmez. Araç konusunda imkanın varsa tabiki sıfır garantili almak iyidir ancak imkanın yoksa düşük killometre li ikinci el neden olmasınki?

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben araç almadan önce markayı - modelini - motorunu - satıcısını - en sonunda da fiyatını analiz ederim. umuyorum fikriniz bu yönde değişir.