bilen varmı lpg 1lt.=1.98 yılın son zammı!!

mazot benzini geçicek gibi geliiyo bana.Etrafıma bakıyorum heryerde dizel arabalar var.Ki son zamlarda bunu gösteriyo..

1,78 shell

yakında kömürlü araba çıkarıcaklarmış :D

Abi tup yine iyide biz ne yapalim 3.65 benzin olmuş başbakanliga mail atiyorum zirt birt bed dua okuyorum colugunu cocugunu bide bizimkileri ornek veriyorum dikkate alsanizda almasanizda Allah belanizi versin diyorum tik yok adamlarda alismis yuzsuzler.......

aman dikkat et cumhurbaşkanlığa mail atan birini içeri alıp sorgulamışlar duyunca şaşırmıştım ergenekoncu derler sonra

trabzonda 2.02 lpg tam 2 ay oldu lpg ye geçeli 1.78 di lt fiyatı 2 ay önce 24 kuruş zam gelmiş lpg ye ayda 1000 km den 24 tl o da asağı yukarı bizim zamma denk gelir elektrik tüp sigara temel gıda bu zamlarda cepten gider diyecek bisey bulamıyorum arkadaslar geçen yıl petrol fiyatını bahane ediyorlardı simdi ne diyecekler bilmiyorum

biraz önce devamlı gas aldığım yerin önünden geçtim 1,74lira yapmışlar ltsini :) 1,55ti en son :D yaşasın katkısız LPG !!!

Maaşa yaklaşık 40 lira zam yapıldı ama gelin görün ki zamları göz önüne alınca eksiye düşüyor :)

Düzeltme: zam birbuçuk liraymış :) zengin olduk

Son düzenleme:
Geri