Bilen varsa bi zahmet kalorifer arizasi..

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kaloriferi aciyorum... Isiniyor iyide isitiyor... Araci stop ediyorum iki dakika uc dakika sonra geri binip calistiriyorum o an kalorifer calismiyor... Bazen kafasina esip tekrar devreye giriyor bazen girmiyor... Acaba diyorum isininca bi sorunmu oluyor kapatinca devreye girmiyor...

Basina gelen var ise yada kalorifer arizasiyla karsilasmis arkadaslar kalorifer fan motoruna yahut fana nasil ulasabilirim bir defa torpitonun ordan girildigini gormustum acaba hic basina gelen oldumu acil yazarsa sevinirim...

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kalorifer motorunun kömürleri bitmiştir.Benim aracımda da aynı sorun vardı.Kömürleri değiştirince sorun ortadan kalktı.

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta fan bazen geç çalışıyordu polen filtresini çıkartıp oradan fana bolca wd 40 uygulamıştım. torpidonun arka tarafından fazlalık wd40 damlayacaktır sorun etmeyin. sonrasında düzelmişti.

Sinan3405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
termostada bak kardesım belkı ters baglantı olabılır

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah ön camın ordan fana bolca yağ döktüm... dönüyor ama kademe 7 de iken kademe 0.5 gibi dönüyor dönmek bile sayılmaz... kıcık aldım torpidoyu söktüm... alttan girdim regülatörü yerinden söktüm taktım kademe 7 de çalıştı... kaloriferi kapattım açtım tekrar aynı durum... taki regulatörü gene söküp yerine takana kadar aynı şekilde... bunun nedeni ne olabilir... bilgisi olan varmı...???