Bir akıl verin..

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir sıkıntım var. Hoş bir sıkıntı ama.

Şöyle anlatayım. 27 yaşındayım ve son 4 yıldır kendi arabama biniyorum. Yaradan bana bir şans vermiş ki, hep güzel arabalar bulurum. Fiyat/tatmin çok iyi olur. Buna bağlı olarak arabalarım hep yakınlarım tarafından gasp edilir. ilk arabam citroen eski patronumda, sonraki fiesta'm abimde, bir sonraki fiesta'm ise en yakın arkadaşımda. Son olarak şu anki arabamı abim gördüğü günden bu yana istiyor. Büyük ihtimalle bu da doyamadan gidecek.
Bundan sonrası için birkaç seçeneğim var. Bilgi ve tecrübesi olanlardan desteklerini bekliyorum.

1. Astra GSI(özellikle 98 model)
2. Focus 2.0 sport
3. Opel Frontera(en çok istediğim bu aslında)

Bu üçünden birini almak istiyorum. Özellikle Frontera hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

yalçınn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus tavsiye etmem anacak gsi ile frontera arasında da dağlar var bence siz nce sizin ihtiyacınızı hangisi karşılar ona karar verin....

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden? Biraz açar mısınız?

98 model olanlar ecotec 136 hp tek kapı olması haricinde hb bir F kasadan görünüş olarak farkı yok. 94 ler ise efsanedir body kitiyle oynanmamış bir gsi bulabilirseniz orjinal hali çok güzeldir en önemliside motoru 150 hp lik dohc SFİ motordur. Diyerek yüzeysel bir açıklama yapayım. Gerisini gsi kullanıcıları daha ayrıntılı yapar :D

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İhtiyaç olarak bir kriterim yok. Sadece kontağına basınca çalışsın yeter. Gerisi zevk. Corsa gsi kullanıyorum, çok sevdim. Astra gsi denemek istiyorum. Öte yandan 90 lı yıllarda Fronterayı gördüğümden beri çok beğenirim. Yani ihtiyaç meselesi değil. zevk meselesi. Bir mesele de kötü bir araba almak istemiyorum. O yüzden soruyorum.

yalçınn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fronterea ho bir araç yalnız gsi nin yanın da yavaş kalır malum arazi aracı...