bir arac buldum makulmu sızce

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bır arkadasım ıcın astra bakarken 2009 model 1.6 astra cosmo denk geldı.arac 18500 km de.fıyat 30.500 ıstıyor.arkadasım aracın full olmasını ıstıyor.ben hernekadar bu fıyata dızel ıkıncı el yada gıdelım sıfırını alalım desemde 30.000 ın ustune zerre cıkamam dıyor.bu arac cosmo olması nedenıyle bana makul geldı.sızın goruslerınız nelerdır.arac sıyah bu arada.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel araçtan sonra benzinli araç seni üzer ki fiyatı az değil bence

pardon arkadaşın içinmişşş

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hanı sımdıkı essentıa konfor paketlı olanlarla kıyaslayınca onların fıyatı 33450.kı suanda bayılerde arac yok.cosmo essentıa +kp ye gore daha donanımlı bır arac.ben onerdım arkadasa ama genel kanı pahalı oldugu yonundeolursa alma derım :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yani arac cosmo ise donanima bakmak lazim, cid, cd40, deri doseme, afl xenon, panaromik cam tavan, ids+, vs gibi donanimlar onemli bence eger bunlar varsa 29500 iyi rakam gibi ama dizel benzin zevki ayri tabii

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model olan cosmolar diğerlerine göre daha doludur. CDC 40 opera müzik sistemi ve 7 premium hoparlör, Elektrikli Otomatik katlanan aynalar ve Renkli bilgi ekranı. ESP

bu özellikleriyle emsallerinden biraz dolu oluyor ama 1.6 benzinli arabaya bu devirde 30 lira vermek bana mantıksız geliyor. dizel düşünmeli bence.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli ekran da varmış araçta

ama bu araca sonradan lpg dönüşüm kiti takmak isteyecek 2000 tl ye yakın bir masrafa daha araç 32 ye gelmiş olacak

yinede temiz bir araç karar sizin

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla fazla eksık ben de dusuncemı soyledım arkadasıma ama bu donanımda bır dızel aracıda bu fıyata bulamayız.ayrıca km sıde dusuk bence aracın.