bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

tekrar büyük geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin ama insanında kanına dokunuyor. olur ya kazadır bu kimse yapmak istemez adı üzerinde kaza ama bu apayrı bişey. bu ne ya ha cinayet ha kazaya sebebiyet vermek ikisi de aynı şey bence. trafik deyince büyük bir sorumluluk aslına bakarsanız herzaman da bu şekilde düşünerek hareket etmek gerekiyor. başkasının malına ya da canına kast etmek nasıl bir şey bu ben anlamıyorum ki ??? trafikte çoğu zaman hepimize denk geliyor hızlı kullananlar bir yana bir de böyle yarış yapanlar, şehiriçi trafikde hız yapılmaz kardeşim o kadar çok istiyorsan git yarış pistlerine. tövbe estafurullah da kime ne anlatıpta hangi birini düzelteceksin ne yazık ki böyle insanlarla birlikte yaşamak zorundayız. allah kimsenin başına vermesin, herkese kazasız belasız yolcuklar dileklerimle... (sinirlendim yine ya :mad::mad::mad: - şerefsizler )

arkadaşım araçları tarif edebilir misin hondacılardan tanıdıklar var bulmaya çalışalım sitelere üye ise biraz uğraşırız ama buluruz kim olduğunu gerçi istanbulda zor ama yinede şansımızı deneyelim istersen?

Geçmiş Olsun...

Çok geçmiş olsun.
Sırf bu yüzden sahil yolunda araba kullanmak istemiyorum. İnsanın kafası atıyor. Adam gibi gidiyorsun başkası gelip sana zarar veriyor. Arabaları biraz tarif edebilirsen eminim buluruz. Çünkü o çevrede arabası olan sahilde yanlayıp yarış yapmaya meraklı çok arkadaşım var. Hatta birde forum siteleri var her cumartesi S-virajı diye tabir ettikleri virajda buluşuyorlar. Eminim buluruz onları.

edit: Biraz soruşturdum genelde o yolda takılan siyah bi s2000 varmış bayan kullanıyormuş.Bayandır yarışmaz demeyin s virajında gösteri filan yapıyormuş. Trafik canavarı bayan yani. Civic i tarif ederseniz daha kesin bişeler bulunabilir.. ;) S2000 in plakasındaki tr kısmı kırmızı mıydı? Eğer kırmızıysa odur kesin.

Son düzenleme:
geçmiş olsun kardeşim. senin kazandan bir kaç saat sonra, hepimizin olaydan haberi olduğuna göre, sana kaza yaptıran şoförün tespitinide internetten yapabilirsiniz. üstünde dur bence.

geçmiş olsun araç perte çıkmaz bence çıkarsada hakkını verirler inşallah

Geri