Bir vecta daha led butonlara kavuştu...

aslında ledler daha uzun ömürlü ama ben sıcak havalandırmayı açarsam düğmelerin olduğu bölüme de sıcak hava üflüyor, ledler yanıp yanıp sönmeye başlıyor:D sanırım lehim yaparken ledi fazla ısıttım.

klima için de benim gibi tamamen söküp dağıtmayın klima panelini:D arkada 4 tane yuvarlak ampul yuvası var, sadece onları çevirip sökmeniz yeterli

ledlere zarar vermeden lehim yapmak ustalık istiyor gerçekten. ayrıca çok ısınıncada bunların ömürleri kısalıyor..

Çok güzel olmuş güle güle kullanın lakin bende kadrana led uygulaması yapmıştım ama ledler ne yazık ki fazla dayanmıyor.Mavi ledler yaklaşık 8 ay, beyaz ledlerde 7 ay gitti sonrasında sönmeye başladılar bende orjinal ampulunu taktım :)

Çok güzel olmuş güle güle kullanın lakin bende kadrana led uygulaması yapmıştım ama ledler ne yazık ki fazla dayanmıyor.Mavi ledler yaklaşık 8 ay, beyaz ledlerde 7 ay gitti sonrasında sönmeye başladılar bende orjinal ampulunu taktım :)

Proje Tarihi 30 Kasım :) Gün sayıyoruz ama şu ana kadar hepsi sorunsuz yanıyor ve ben araca bindiğim zaman kısaları yakarım sürekli gece gündüz farketmez farlarım hep yanıktır..

Vallahi siz bu işleri biliyosunuz yahu, bu forumda yapılmayacak iş yok diye düşünmeye başladım :)

buda en son hali arkadaşlar. sadece gösterge paneli kaldı. onlara da dokunmayı düşünmüyorum şimdilik. Ledler fazla aydınlık olduğu için beyaz gece yolculuğunda yorucu oluyor.

Geri