Bisiklet

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için sağolun arkadaşlar. Sormadığım fiyat almadığım mağaza neredeyse kalmadı ve artık bianchi salcano gibi markaların bile çok üst sınıfa girdiğini fiyatlı olduğunu gördüm. Bu sabah ulus yıbaya tekrar giderek ilk linkteki olan ümit modeling serisini hediyeleriyle 225 tl ye aldım ve eve süre süre 1 saatte vardım. Orta sınıf bir ürün ve fiyatına göre gayet kaliteli. Ayrıca hepsiburada' dan araç taşıma aldım.

S4 Mini'den Tapatalk ile Gönderildi.

hayırlı olsun abi allah güle güle güneşli günlerde bindirmeyi nasip etsin. araç taşıma tek bisiklet için mi 2 tane taşınabiliyomu? araca montaj yapmıssın uzun yolda araca zarar verırmı kasıslı yollarda falan?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun abi allah güle güle güneşli günlerde bindirmeyi nasip etsin. araç taşıma tek bisiklet için mi 2 tane taşınabiliyomu? araca montaj yapmıssın uzun yolda araca zarar verırmı kasıslı yollarda falan?

Teşekkür ederim. Araçla deneme yaptım ve oldukça sağlam güven hissi verdi. Sonuçta yurtdışından böyle çıkıp km'lerce gelenler var. Taşıyıcı 2 bisiklet için. Şuan için zararı yok çünkü iyi sıkıştırıp gerdirmek lazım okadar. Araca bisikleti koyup yola çıkınca kendine zarardan çok inşallah düşmezde arkadan gelene birşey olmaz hissi oluyor. Tavsiyem fazla bisiklet taşımamak çünkü ağırlık tampona ve bagaj kapağına biniyor. Nette çoğu kişi deneme için 3 bisikleti takıp hız yaptım sapasağlam diyor ama temkinli olmak gerek sonuçta. Ayrıca trafik kanununa göre yasakmış ama şuan seslenmiyorlarmış.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bianchi bisikletim var 3 yıl önce aldım 24 vites. 3 ay ya kullandım ya kullanmadım. Alan olursa makul fiyata bırakacagım. Maksat degerlendırılsın paslanacak yoksa. Ön amortisörlü.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Affınıza sığınarak önceki yorumları okuyamadığımı belirterek söze gireyim, bacaklarınıza ve genel olarak vücudunuza uygun olması açısından sıfır alacaksanız bir tur binin derim. Sıfır bisikletlerin fiyat/kalite oranının bir hayli saçma olduğunu da ele alırsak ben size ilan sitelerinden ikinci el Bianchi çift amortisörlü olanlara bakmanızı öneririm. 2003 yılında FOCUS adında bir model almıştım kendime, bikaç ay kullanıp kardeşime bırakmıştım gayet rahattı.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bianchi bisikletim var 3 yıl önce aldım 24 vites. 3 ay ya kullandım ya kullanmadım. Alan olursa makul fiyata bırakacagım. Maksat degerlendırılsın paslanacak yoksa. Ön amortisörlü.

ben ilgilene bilirim fotograf ekleme imkanın varmı?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamda bende bisiklet araştırırken bu konu iyi oldu.
Nete biraz araştırayım dedim. Yahu derya deniz bir konuymuş.
Benimki gerçekten spor olsun maksadıyla almaktır. Ancak almışkende kaliteli olsun istiyorum. Sonuçta canımızı emanet edeceğiz 2 tekerleğe.
Öyle çok çeşit varki; önden amortisörlü veya hem ön hem arkadan amortisörlü, disk frenli, hidrolik disk frenli v.s.
benim boy 182 cm kilom 80. buna göre nasıl bir bisiklet önerirsiniz? Frenler pabuç olsun istemiyorum açıkcası. 800 TL ye kadar çıkmayı göze aldım.