Bmw E36 M3 ne dersiniz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1 de yan 2 de isyaaan :)
yanlamazdın yanlamaaaaaaaaazzdıııııın :)

bu aracı görünce aklıma gelen ilk şey.. :)
sonuç=al

==> HaYaT 65oo devirdeN SoNRa basLaR... Ya eLektriK KeseR YanLarsıN Yada Motoru kucaqıNa aLınCa anLarsın...

eyvallah kardeşim saolasın ;)

Yoldaki kedi çişini görse yanlar. Keyfini başka bir araçtan alamazsın. Ama dediğim gibi 2 tane m3 eskitmiş biri olarak (94 model 286 hp ve 96 model 321 hp) tavsiye etmem.

bence alıp güzel bir motor yaptırın, birde şanzumanı elden geçirin. öyle binin. maksimum 10 lira daha gidiversin. ama keyfine doyum olmaz sonra..

bence alıp güzel bir motor yaptırın, birde şanzumanı elden geçirin. öyle binin. maksimum 10 lira daha gidiversin. ama keyfine doyum olmaz sonra..

10 lira dahamı? Hiç M3 ile servise gitmediniz sanırım. Motor şanzuman 10 liraya yapsınlar hemen benim kötü corsayı yaptırayım. amortisör takozu bile piyasada yok. Siparişle almanyadan geeliyor ve 500 euro. Kumanda sapıttı alarmı iptal edebilmek için 800 euro vermiştim.

10 lira dahamı? Hiç M3 ile servise gitmediniz sanırım. Motor şanzuman 10 liraya yapsınlar hemen benim kötü corsayı yaptırayım. amortisör takozu bile piyasada yok. Siparişle almanyadan geeliyor ve 500 euro. Kumanda sapıttı alarmı iptal edebilmek için 800 euro vermiştim.

yanlış oldu mesajım. 10 lira daha verip elden geçirin, söktürün baktırın demek istemiştim. yoksa 10 liraya tabi motor yapmazlar. motoru indirip bakarlar, varsa aksilik mudahale edersiniz. ayrıca alarm iptaline de 800 euro iyiymiş. fiziksel bir müdahale mi yapıldı, parça mı takıldı ki 800 euro? birde parçalar için ebay kullanmayı bilmek gerek. biz ebay den parça getire getire 74 model pontiac topladık, kapı sacları dahil herşey geliyor.. amortisor takozu mu gelmeyecek.. 74 un parcası bulunuyorsa 98 inde bulunur sanırım.

Orjinal parça bulursanız getirtirsiniz. Bende biliyorum ebay kullanmayı ama ne yapalımki lanet bir model. 320 dolu ama m3 yok işte. Ha parçayı buldun diyelim, mm ile uymuyor.

Ben olsam almazdım . Bu kasayı sevmiyorum. Birde 100.bin kmyi geçmiş arabayı almam. Helede 37 bin tl bu araca kesinlikle değmez diyorum. Tabi bunlar benim fikirlerim. Siz gönlünüzden geçeni yapın . :)

bmw olacaksa kesinlikle e46 derim :)

Kardeşmükemmel bir seçim şu an bizde 97 model estroil blue var 78000 km de eşsiz bir m3 temizini bulman imkansıza yakın allah kolaylık versin...

Geri