BMW Z4 vs Honda S2000 vs Porsche Boxster

S2000 hacme göre verdiği güç açısından BMW ve Porsche nin önünde gelir ama arkadaşım alınmasın Porsche ile kıyas edilemez o apayrı bir mühendisliği kullanır rolling i virajdaki davranışı ve frenleri BMW ve S2K ile kıyas edilemez

Son düzenleme:
Yok canım ben ne alıncam,karşılaştırmayı ben yapmadım jeremy yaptı:Dhaddimizi biliyoruz evellallah.

ah bır s2000 im olsa simdi burda mı olurdum. önce bir riva yoluna çıkardım. sonra şile yoluna.

Yok canım ben ne alıncam,karşılaştırmayı ben yapmadım jeremy yaptı:Dhaddimizi biliyoruz evellallah.

S2K iyi ama rakip çok fena seçilmiş, en azından hacimler tutmuyor....

Yalnız S2K motor açısından hem kendi hacminde ve aynı zamanda birim hacimde dünyanın en iyisi konumunda bu yüzden yine de fazla haddini bilmeye gerek yok derim :D

Çok yakın arkadaşımda gri s2000 var içi kırmızı olanından. Çocuk sıfır almıştı 2005 yılındaydı sanırım. Bir gün okula beraber gidiyoduk,sakin kullananda biridir,ama okulun otoparkına girerken gaza hafifce dokunmasıyla arkası kaymaya baslamıstı. Dediği laf şuydu, ''abi 1. viteste de 3. vitestede kaldırıyorum hala patinaj çekiyo :)'' İkimizde hafif bi sırıtmayla birbirimize bakmıştık dudak bükerek vay anasını tarzında :D

cengiz abi nerde klingrik bi araba gidip onu buluyosun ya sende valla helal sana :) hahaha hey allam ya.. son sahibi olmak için bi çaba içersindesin bişeylerin. sat senin arabayı al calibra turbo bin gitsin.

s2000 bence bmw nin porche un s200 kadar güzel bi tipi yok bence o yüzden s2000 alırdım parası aynı olsa bile :)

hayrlı olsun duzgun bır arac almıssın s2000 bence bu karsılastırma ıcınde en eglencelı olanı ancak iş süreye bınınce porshe ye brakmak lazım sozu z4 de bu ıkısı arasında kalır bence gosterısede performansada aynı uzaklıkta bence...

verileri bilmem ama s2k nın tipi z4 e beş çeker

Geri