bmwden kadette transfer hayırlısıyla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
insan belirli bir zmandan sonra sıkılıyor be kardeş bite araba 90 bg olunca olmuyor öyle işler yaktığı kadar gitmiyor sadece görüntü anlatabildim mi güzel araçlar mesela 6 silindirli modelleri fena ama ben motoru düşük tercih yaparak yanlış tercih yaptım tabiki zevki var onlarında ama artık kadette denicem zevkimi ;)

Allah banada bi E30 3.18is nasip eder inşallahta bende sıkılırım bi zaman sonra:D

Allah banada bi E30 3.18is nasip eder inşallahta bende sıkılırım bi zaman sonra:D
inşallah kardeşim ama sen sen ol m10 motorlu olanlardan sakın alma m40 enjeksiyonlu tercih edersen rahat edersin ama m10 a karışma bmw ye binicem diye sırf masraf edersin.n:D

zaten alırsam M40 alırım şanını çok duydumda denemek nasip olmadı :D kadettin resimlerini bekliyoruz

en kısa zamanda resimlerini paylaşıcam arkadaşım zaten stok bişey sadece jant var üstünde biraz oynadıktan sonra koymak istiyorumki şanına yaraşsın :)

Stock Old Skool Opel her zaman en güzelidir :)

Hoşgeldin kardeşim.Zamanıda 91 model E30 3.18is aracım vardı,hemde full'dü ona rağmen Kadett GSI'ın verdiği keyfi asla vermedi. ki senin aracın 3.18is değilmiş konuşmaya bile değmez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri