Bobini Yanmış Subwoofer alınır mı?

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sierra marka bir bass almayı düşünüyorum. Sanırım SPR 15 modeli siyah renkli bir bass..

3000 WATT Power - 1500 watt rms gücünde.. Yalnız subwoofer tamir görmüş ve bobini yeniden sarılmış.Şimdi bu subwoofer randuman verir mi? Fabrikanın sardığı bobinle el ile sarma arasında fark olur diye düşünüyorum zaten fazla sarıldığı zaman amfiyi yakıyor diye biliyorum...

Ne dersiniz değer mi? Gerçi çok uygun bir fiyata alacağım yani sağlamının yarı fiyatına.

Alacağım subwoofer 38 olmalı

Alsan bile sardırmak için uğraş ister gerek yok..

söylediğim bassı kabiniyle 150 tl ye alacaktım yani yarı fiyatına o yüzden böyle merak saldım

50-60 tl de sardırmak için para harcamak lazım.iyi bir işçilik olmazsa eski gücüne kavuşamaz.iyi bir bas olabilir ama risk almaya değmez.

pardon sarılmış zaten bas.harcama yapılmayacak yani.
ben çift bobin mtx imi yaktım ve 60 tl verip tekrar sardırdım.performansında hissedilir bir değişiklik olmadı.şu anda da eskisi gibi çalışıyor.ama birinden 2.el sarılmış bas almazdım sanırım.

aynı ohmajı yakalayamıyorlar.ayrıca fabrika sardıktan sonra mıknatıs takıyor.sonradan takılan bobinde böyle bir şans yok sağa sola kayıyor alma derim

bencede alma....aynı gerginlikte ve aynı dirençte saramazlar.

Geri