Bobini Yanmış Subwoofer alınır mı?

Bir hoparlör üreticisi olarak son sözü söylemek istiyorum alma :D

Herkes alma diyor birisi adi bass diyor yalnız SIERRA SPR 15 power serisi bir bass 3000 watt power 1500 watt rms var.

O zaman pioneer 308 d alsam nasıl sıfır sadece bass 125 tl

38 lik uygun bi bass olsa alacağım
bakalım adam videosunu yollarım dinlersin dedi bakacağız.

alırsan paranı çöpe atmış olursun kaliteli bir bas değil zaten düşük rms olsun sıfır olsun + bu basa alacağın anfinin fiyatıda tuzlu olacaktır ör:jbl 1201.1 anfi yetmese bile idare ederki onunda fiyatını bir araştır derim

tamir görmüş ürün bende pek sevmem ama sarım nerde yapılmış buda çok önemli mahalle arası dükkanlarmı yoksa profesyonel olarak çalışan büyük bir mekanmı bu kaliteyi çok etkiler.srp 15 fena ürün değildirde benimde düşüncem alma .150 ona vereceğine sıfır kıcker es 154 felan al yada 250 tlye felan cvr 15 al daha iyi ses alırsın

Arkadaşlar çok teşekkürler aslında bende biliyorum yanmış bassın randuman vermeyeceğini ama işte birkez insan heesleyince bildiğinide unutuyor ya da kabullenmek istemiyor o yüzden böyle çareyi forumda ki arkadaşlara sormakta buluyor. Sizlerde içimde ki şeytanı def etmeme yardımcı oldunuz teşekkürler almaktan vazgeçtim. Zaten bassın çember lastikleri ezilmiş yani çatlama kıvamına gelmiş. Daha önce bir arkadaşta bu yüzden SIERRA bassını gısgıcır olmasına rağmen satmıştı.

Ayrıca ES ve CVR 15 serisi basslar ucuz ve güzel yalnız power peakları çok d-şük BOSCHMANN 1 XD (1 ohm 1600 watt rms) amfi kullanılıyorum ve bu bassları o amfi ile beslemek mantıksız olur.. Tabi fikir veren arkadaşlarda nasıl bir amfi kullandığımı bilmedikleri için bir bakıma doğru söylediler. Bakalım 38 alamazsam Pioneer 308 D alacağım.. Garibanın en büyük destekcisi, tam bir Türk vatandaşı bassı hem güçlü hem ucuz :)

elindeki o bm ampli beslemezki cvryi zaten ne yazdığı değeri verir nede o ampliye güvenipde woofer bağlanır. ses alamassan ayarlara yüklenirsen 2 hafta sonra dersin wooderdan ses gelmiyor kesildi diye yakınırsın.

elindeki o bm ampli beslemezki cvryi zaten ne yazdığı değeri verir nede o ampliye güvenipde woofer bağlanır. ses alamassan ayarlara yüklenirsen 2 hafta sonra dersin wooderdan ses gelmiyor kesildi diye yakınırsın.

Arkadaşım ben bu amfiyi 5 yıldır kullanıyorum ve orjinaldir Çin malı filan değil.

4 OHM 400 WATT RMS
2 OHM 750 WATT RMS
1 OHM 1600 WATT RMS
www.boschmann.com adresine girip power amplifikatör menüsünden 1 XD'i seç ve önyargılarını bir kenara atıp bu amfiyi kullanan deneyene sor derim. Artı olarak iki tane CADENCE 38 lik KARE SUBWOOFER'i 4 ohm'da bağladık desem ne dersin? Piyasa da ki bir çok amplifikatörden daha sağlam olduğunuda iddaa edebilirim o kadar çalışmasına rağmen hiç ısınmıyor, herkese de tavsiye ederim.

CVR'ye gelince ona 4 ohm bile fazla gelir :)

Son düzenleme:
Geri