Boğaz'da mangala çağrı!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dragon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
alper yavuza özelden yazdım serhat ustamızada ve bana salı günü uyuyor benim çarşamba akşamı araçla kemerburgazda olmam gerekiyor pazar günü öğrendim devamlı çalıştığım yer var, salı yani yarın akşam olursa şamda kaysı olur bu durum için özür diliyorum ama tüm tecizatlarımla afettiririm kendimi:)

sen 19 gibi orda olurum demiştin galiba alper zati ancak karşıdan trafikten o saatten sonra millet gelir kardeşim inş sanada uyar salı.

Tmm Nihat abi sorun değil Salı olsun. Ben burdan 5:30 - 6:00 gibi çıkarım. Kapatsam anca 7 - 7:30 ordayım. Salı günü uyar maksat işi aksamasın kimsenin.

Tmm Nihat abi sorun değil Salı olsun. Ben burdan 5:30 - 6:00 gibi çıkarım. Kapatsam anca 7 - 7:30 ordayım. Salı günü uyar maksat işi aksamasın kimsenin.

alper tşk ederim sağolasın üstadım hareme yada en yakın yere geldiğinde haber eylersen ben arkadaşımla mangal yerinde olacaz seni gelir alırım.
öncedende belirtmiştim ikinci köprüdeki çalışma devam ediyor cumartesi günü köprüden geçtim senin geliş saatinde inanılmaz trafik oluyor tem den gelirsen çamlıca gişelerinden çıkıp kadıköy sapağından içeri girip yolu takip edersen yaklaşık 3.km sonra bakkalköy sapağı, bostancı tabelaları görcen bostancı tabelası biter bitmez erenköy kadıköy tabelasından girersen harem e.5 sağa yol ayrılıyor oraya girdimi yoldan soldan hiç ayrılma direk haremdesin kardeşim.

Sevgili Arkadaşlar

Yavuz'la konuştum kendisi nete giremiyor.

Yavuz'un salı akşamı işi varmış, işi biterse yine de gelmeye çalışacakmış ama kendisi perşembe günü olabilirse gelebilirim dedi ve ''Salı günü için organizasyonu da bozmayın'' dedi.

Sevgili Arkadaşlar

Mangal Organizasyonumuz 16 Temmuz Perşembe gününe ertelenmiştir

abi çarşamba günü getirebildiklerimin listesini yazarım eksik olursa söylersiniz çok güzel olacak özledik serhat ustamızın o eşsiz lezzetli ürünlerini.

ben fasulyeyımm param yok arabam yok acıların cocouguyum benn bana bır ekmek verınn :)

Geri